Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 13:39 ABONE OL Google News
 
Yeni Açılan İş Yerlerine Bir Müjde de Kırşehir Belediyesinden
Kırşehir Belediyesi, normalleşme adımları çerçevesinde açılan iş yerleri için ''ücretsiz dezenfekte'' çalışması başlattı.
GÜNDEM Haberi
Yeni Açılan İş Yerlerine Bir Müjde de Kırşehir Belediyesinden

Kırşehir Belediyesi, Koronavirüs’e karşı 2020 yılı Mart ayından beri çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Özellikle maske üretimi ve ücretsiz dağıtımının yanı sıra ilimiz genelinde yoğun bir şekilde yapmış olduğu dezenfekte ve temizlik çalışmaları ile vatandaştan takdir toplayan Kırşehir Belediyesi; Koronavirüs tedbirleri kapsamında başlayan yeni dönemle birlikte çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

 

 

 Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Pandemi sürecinin başından beri ilimizdeki caddeler, sokaklar, kamu kurumları, ibadethaneler, meydanlar, pazar yerleri, park ve oyun alanları, çarşılar, iş yerleri, toplu taşıma araçları, ve ticari taksiler gibi vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı bütün alanlar Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilaçlanıp dezenfekte ediliyor. 

Yeni dönemle birlikte iş yerleri yeni açılacak olan esnafların iş yerleri yine ücretsiz bir şekilde ilaçlanıp dezenfekte edilecek. İş yerleri yeni açılacak olan esnafların konu ile ilgili Kırşehir Belediyesi ALO 153 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları halinde Belediye ekipleri esnaflara ücretsiz dezenfekte hizmeti verecek. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ‘’Uzun bir aradan sonra iş yerleri aqçılacak olan esnaflarımıza bereketli kazançlar diliyorum. Ekiplerimiz, esnaflarımızın iş yerlerini ücretsiz dezenfekte etmeye devam edecek. Esnaflarımız,  bu konu ile ilgili Kırşehir Belediyesi Alo 153 Çağrı Merkezi’ne başvurabilirler. Bütün hemşehrilerimin yeni dönemle birlikte maske, mesafe ve hijyen kurallarına hassasiyet göstermelerini temenni ediyor, herkese sağlıklı günler diliyorum.’’ dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, kırşehir haber, kırşehir belediyesi, ücretsiz dezenfeksiyon
Yorumlar
Haber Yazılımı