Haber Detayı
13 Mayıs 2022 - Cuma 13:50 ABONE OL Google News
 
Vali İbrahim Akın Kırşehir'e Veda Ediyor
Resmi Gazetede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzası ile yayımlanan kararname ile İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığına atanan Vali İbrahim Akın veda ziyaretlerinde bulunuyor.
GÜNDEM Haberi
Vali İbrahim Akın Kırşehir'e Veda Ediyor

Vali İbrahim Akın veda ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret etti. Vali Akın daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yardagül ve Baro Başkanı Av. Onur Çanta’ya veda ziyaretinde bulundu.

 

 

Programını Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Sadık Gülecen’i ziyaret ederek sürdüren Valimiz Sayın İbrahim Akın kurum çalışanları ile de vedalaştı.

 

 

Kurum müdürleri ile de vedalaşan Valimiz Sayın İbrahim Akın ziyaretlerinde, 4 yıllık görev süresi içerisinde Kırşehir'in bütün dinamikleri ile istişare içinde olmaya özen gösterdiklerini, Kırşehir’in sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda kalkınması için çalışmalar yürüttüklerini belirterek yapılan çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: vali ibrahim akın,veda ziyaretleri
Yorumlar
Haber Yazılımı