Haber Detayı
14 Mayıs 2021 - Cuma 14:33 ABONE OL Google News
 
Vali İbrahim Akın'dan Güvenlik ve Sağlık Güçlerine Bayram Ziyareti
Kırşehir Valisi İbrahim Akın, 24 saat esasına göre çalışan kurumları ziyaret ederek personellerin Ramazan Bayramı'nı kutladı.
GÜNDEM Haberi
Vali İbrahim Akın'dan Güvenlik ve Sağlık Güçlerine Bayram Ziyareti

Akın, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran ve İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Ahi Polis Merkezi Amirliği, Çuğun Jandarma Karakol Komutanlığı, 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Ambulans Servisi Başhekimliği, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, Vefa Sosyal Destek Grupları ile emniyet ve jandarma uygulama noktalarını ziyaret etti.

 

 

Ramazan Bayramı dolayısıyla yapılan ziyaretlerde konuşan Akın, halkın huzuru, sağlığı ve güvenliği için bayramda özveriyle çalışan personele teşekkür etti.

 

 

VATANDAŞLARIN TEDBİRLERE RİAYET ETMESİNİ BEKLİYORUZ

 

Ramazan Bayramı'na erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını anımsatan Akın, "Koronavirüs salgınının olumsuz etkileri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de devam etmektedir.

 

 

Devletimiz salgının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumak amacıyla gereken tedbirleri almaktadır. Vatandaşlarımızın bayram süresince alınan salgınla ilgili tedbirlere riayet etmesini bekliyoruz.

 

 

Bu duygularla tüm İslam aleminin, milletimizin, Kırşehirli hemşerilerimizin ve görevi başındaki personelimizin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, vali ibrahim akın
Yorumlar
Haber Yazılımı