Haber Detayı
29 Kasım 2021 - Pazartesi 19:46 ABONE OL Google News
 
Uygur Türkleri Çin Tarafından Köle Olarak Çalıştırılıyor
Çin Hükümeti, Uygur Türklerine sadece asimilasyon ve soykırım uygulamıyor.Milyonlarca Uygur Türk'ü fabrikalarda köle işçi olarak çalıştırılıyor.
DÜNYA Haberi
Uygur Türkleri Çin Tarafından Köle Olarak Çalıştırılıyor

Doğu Türkistan'da yaşayan Uygur Türklerini toplama kamplarında asimilasyona ve işkenceye tabi tutan Çin Hükümeti'nin Türk Kadınlarını kısırlaştırdığı ya da Çini erkekler ile zorla evlendirdiği ortaya çıkmıştı.Böylece Çin Hükümeti'nin Uygur Türklerini soykırıma tabi tuttuğu da ortaya çıkmıştı.

Çin Komünist Partisi, vahşi kapitalist yöntemlerle üretim gerçekleştirdiği Çin'de artan maliyetler ve koronavirüs salgınının getirmiş olduğu olumsuz ekonomik koşulların yol açtığı artan maliyetleri en az düzeye indirmek için Uygur Türklerini birer köle olarak çalıştırmaya başladı.

Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'de de kullanılan ve Çin'den ithal edilen ürünlerin birçoğunda Uygur Türkleri köle olarak çalıştırılıyor.Uygur Türklerini zorla çalıştırdıkları belirlenen firmalara birçok Batılı ülke yaptırım ve boykot uygularken, bu ürünler Türkiye'ye ithal edilmeye devam ediyor.

Çin'den ithal edilen ürünlerin üzerinde ''Made in China'' ya da ''Made in P.R.C.'' gibi ibareler yer alıyor.Bu ibarelerin yazılı olduğu ürünleri alarak kardeş katline ortak olduğunuzu unutmayın.Lütfen Çin mallarını almayın.

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: çin,uygur türkleri,uighur slave labors
Yorumlar
Haber Yazılımı