Haber Detayı
01 Ağustos 2021 - Pazar 21:45 ABONE OL Google News
 
Üniversite Sınavlarında Dereceler Yine Boğaziçi Özel Eğitim Kurumlarından
Kırşehir'de üniversite giriş sınavlarındaki başarıları ile adından söz ettiren Boğaziçi Özel Eğitim Kurumları, 2021 yılı üniversiteye giriş sınavlarında büyük başarı elde etti.
EĞİTİM Haberi
Üniversite Sınavlarında Dereceler Yine Boğaziçi Özel Eğitim Kurumlarından

Öğrencinin üniversite sınavlarındaki başarısı , okul eğitimine ek olarak verimli bir hazırlık sürecini de gerektiriyor.Kırşehir'de 9,10,11,12. sınıf öğrencileri ve mezun öğrenciler okula destek ve üniversite sınavlarına hazırlık kursları veren Boğaziçi Özel Eğitim Kurumları her yıl olduğu gibi bu yılda üniversite sıanvlarındaki başarısı ile adından söz ettirdi.

 

Eğitime marka şehir olan Kırşehir'de Sayısal bölümlerinde 1., 2., 3., 5. , 6. , 7. çıkaran Boğaziçi Özel Eğitim Kurumları, Eşit Ağırlık bölümünde Kırşehir 3.'sü , 4.'sü, 5.'si, 6.'sı ve 7.'si çıkarırken ilk 10 bin'de 27, ilk 20 binde 48 öğrencisi ile adeta destan yazdı.

 

Boğaziçi Özel Eğitim Kurumları yetkilisi Yusuf Atasoy , ''Bu başarıda emeği geçen başta tüm velilerimize, Kurumumuzdaki ve öğrencilerimizin okullarındaki  öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Kazanan Kırşehir, kazanan Türkiye oldu.Öğrencilerimizin bundan sonraki hayatlarında başarılarının devamı dileriz.' ifadelerini kullanırken  Üniversite sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından, büyük coşku yaşayan Boğaziçi Eğitim Kurumları dereceye giren öğrencilerine plaket ve ödüllerini takdim etti.

 

Zorlu pandemi şartlarında sınava hazırlanan öğrenciler ise elde ettikleri başarılı sonuçlar ile emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler ve Boğaziçi Özel Eğitim Kurumlarına teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: boğaziçi özel eğitim kurumları, kırşehir, yusuf atasoy
Yorumlar
Haber Yazılımı