Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 08:35 ABONE OL Google News
 
Ümitcan Uygun'un Annesi Gülay Uygun Ölü Olarak Bulundu
Aleyna Çakır ölümünde şüpheli olarak kamuoyuna yansıyan Ümitcan Uygun'un Sosyal Hizmetler’de görev yapan annesi hakkında, Aleyna Çakır gibi yurtta kalan genç kızları gece hayatına yönlendirildiği iddiası üzerine Bakanlık soruşturma başlatmıştı. Ümitcan’ın annesi Gülay Uygun bu akşam şüpheli bir şekilde intihar etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan bir izleyici Ümitcan Uygun'un annesi hakkında iddialarda bulunmuştu
GÜNDEM Haberi
Ümitcan Uygun'un Annesi Gülay Uygun Ölü Olarak Bulundu

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümitcan Uygun'un annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya çıkmış, "Yurt annesi" olarak tanınan Gülay Uygun hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Çalışma Bakanlığı müfettişleri bugün soruşturma başlatmıştı. Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un bugün akşam saatlerinde şüpheli bir şekilde intihar ettiği öğrenildi.

 3 Haziran'da Ankara'daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın Kırşehir'deki ailesi talihsiz kızlarının cinayete kurban gittiğini savunuyordu. Kızlarının öldürüldükten sonra intihar süsü verildiğini savunan aile şüpheli olarak kızlarının erkek arkadaşı Ümitcan Uygun'u işaret ediyordu. Aleyna Çakır'ın komşuları ve arkadaşları da genç kızın sürekli şiddet gördüğünü söyleyip cinayet ihtimali üzerinde durdu.

 Aleyna Çakır gibi Sosyal Hizmetler yurdunda kalan kızların Ümit Can Uygun'un annesi tarafından gece yaşamına yönlendirildiği iddiası üzerine Bakanlık soruşturma başlattı. Bakanlık soruşturmasının ardından Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun bugün akşam saatlerinde başına tek el silahla ateş etmiş olarak ölü bulundu.

BABA OĞUL KAMERA KARŞISINA GEÇİP MÜGE ANLI'YI SUÇLADI
 
Öte yandan Gülay Uygun'un şüpheli ölümünün ardından tüm Türkiye'yi şaşkına çeviren olaylar yaşandı.Faili meçhul Gülay Uygun'un Aleyna Çakır cinayetinden sorumlu tutulan oğlu Ümitcan Uygun ile eşi Durak Uygun kameralar karşısına geçerek Müge Anlı'yı suçladı.Gülay Uygun'un öldüğü sırada ağzında maske olması ve elinde alışveriş çantalarıyla bulunması olayın cinayet mi yoksa intihar mı ? olduğu sorusunu akıllara getirdi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Ümitcan, Uygun'un, Annesi, Gülay, Uygun, Ölü, Olarak, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı