Haber Detayı
26 Ocak 2017 - Perşembe 17:12 ABONE OL Google News
 
Uluslararası Turizm Fuarı EMITT Başladı
DİĞER Haberi
Uluslararası Turizm Fuarı EMITT Başladı

Bu sene 21.’si düzenlenen EMITT Fuarında Kırşehir’in en iyi şekilde tanıtılması için açtığımız standımız yine yoğun ilgi görüyor.

 

İstanbul'da her yıl 60'ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde açıldı.

 

26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul'da bu sene 21.'si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT), Ahiler Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesince ortaklaşa açılan stantta şehrimizin tarihi, kültürel ve termal turizmde kazandığı ivmeye yer verilirken, standımız ziyaretçi akınına uğruyor.

 

Ahi Evran-ı Velî Külliyesinin konsept olarak uygulandığı standımızda ilimizi tanıtıcı yöresel ürünlerimiz  (ceviz, pekmez, cemele biberi, kurutulmuş meyve vs.) konuklarımıza ikram edilirken Onyx hediyelik eşya satışı da yapılıyor.

İlimizin konuklara en iyi şekilde tanıtılması için hazırlanan standımızda broşürler, tanıtım materyalleri ve diğer görseller sergileniyor.

Ayrıca, led ekranda Kırşehir’in sahip olduğu değerlerin tanıtım ve videolarının sunumunun yapıldığı standımızda İsmail Altunsaray, Ustalar Müzik ve Oyun Topluluğu tarafından Kırşehir türkülerinden örnekler sunuluyor.

 

Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci’nin de hazır bulunduğu ve konuklarla yakından ilgilendiği standımızı çok sayıda Vali ve Belediye Başkanlarının yanı sıra İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin oluşturduğu dernek yönetici ve üyeleri de ziyaret ediyor.

Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Uluslararası, Turizm, Fuarı, EMITT, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı