Haber Detayı
14 Kasım 2022 - Pazartesi 10:41 ABONE OL Google News
 
Tekrar İYİ Parti'ye Dönen Eski Muhtardan AK Parti'ye Suçlama
İYİ Parti Akçakent İlçe Başkanı Umut Türkay, daha önce partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçen eski muhtarın tekrar İYİ Parti'ye katıldığını duyurdu.Mahsenli köyü eski muhtarı olan Cemil Şahin, '' Ak Parti'ye katılırsak çocuğumu işe alma sözü verdiler. Sonrasında kayıt yapıp sosyal medyaya ve basına bildirim yaptıktan sonra bizi unuttular" dedi.
SİYASET Haberi
Tekrar İYİ Parti'ye Dönen Eski Muhtardan AK Parti'ye Suçlama

Haftasonu gerçekleştirilen kongre ile İYİ Parti Akçakent İlçe Başkanı Umut Türkay, güven tazeledi.Kongreye İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen,Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Araz ve Asaf Kayaoğlu ile partililer katıldı.Kongrede ayrıca partiye katılanlara rozetleri takıldı.

 

 

Eski Muhtar Cemil Şahin AK Parti'den İstifa Ederek Tekrar İYİ Parti'ye Katıldı

 

''ÇOCUĞUMU İŞE ALMA SÖZÜ VERDİLER''

Geçtiğimiz aylarda Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal tarafından bizzat rozeti takılan İYİ Parti Akçakent İlçe Başkanlığından istifa ederek AK Parti'ye katıldığı belirtilen Mahsenli Köyü eski muhtarı Cemil Şahin " Ak Parti'ye katılırsak çocuğumu işe alma sözü verdiler. Sonrasında kayıt yapıp sosyal medyaya ve basına bildirim yaptıktan sonra bizi unuttular." diyerek Ak Parti'den istifa ederek İYİ Parti'ye katıldı. Rozeti İl Başkanı Müfit Göçen tarafından takılan kongrede; aralarında eski Kösefakılı Muhtarı Ferhat Durmaz'ın da bulunduğu birçok vatandaş  İYİ Parti'ye katıldılar.

 

Mahsenli Köyü Eski Muhtarı Cemil Şahin AK Parti'ye Katıldığında İl Başkanı Seher Ünsal İle Böyle Poz Vermişti.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,iyi parti,cemil şahin
Yorumlar
Haber Yazılımı