Haber Detayı
16 Ekim 2021 - Cumartesi 17:08 ABONE OL Google News
 
Tarım Kredi Kooperatif Marketinin İlki Açılıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gıda ürünlerindeki fahiş fiyat artışları ile mücadele kapsamında ''Sayıları artırılmalı'' dediği Tarım Kredi Kooperatifi Marketinin Kırşehir'deki ilk şubesi Kaman'da açılıyor.
GÜNDEM Haberi
Tarım Kredi Kooperatif Marketinin İlki Açılıyor

İstanbul Kısıklı'da bulunan konutunun yakınlarında bulunan tarım kredi kooperatifi marketine giden Cumhurbaşkanı Erdoğan burada alışveriş yapmış ve fiyatların oldukça uygun olduğu açıklamıştı.Cumhurbaşkanı Erdoğan , '' Hızlı bir şekilde 500 metrekareden olmak üzere Türkiye genelinde ilk etapta 1.000 kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız. Ve böylece vatandaşımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı da balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat burada yaptığım alışverişte bunu gördüm. Bundan dolayı da mutluyum." diye konuştu.

 

İLKİ KAMAN'DA AÇILIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatının ardından Kırşehir'de de Tarım Kredi Kooparetif Market çalışmaları başlatıldı.Herkes Tarım Kredi Kooperatifi Marketi'nin Kırşehir Merkez'de hangi adreste açılacağını merak ederken ilk marketin Kaman'da açılacağı öğrenildi.

 

 

Kaman'da Kaymakamlık binası karşısında bulunan bir mağaza Tarım Kredi Kooperatif marketi olarak düzenlendi ve yakın bir süreç içerisinde hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,kman,tarım kredi kooparatif marketi
Yorumlar
Haber Yazılımı