Haber Detayı
20 Ağustos 2021 - Cuma 23:38 ABONE OL Google News
 
Taner Ay Başkanlığa Aday Oldu Kırşehir Belediyespor'dan Sert Cevap Geldi
Gurbetçi iş adamı Taner Ay Kırşehir Belediyespor Başkan adayı olduğunu açıkladı.Kırşehir Belediyespor yönetimi ise Ay'ın açıklamalarına sert cevap verdi.
SPOR Haberi
Taner Ay Başkanlığa Aday Oldu Kırşehir Belediyespor'dan Sert Cevap Geldi

Daha önce adı Sedat Peker'in iddialarında adı geçen ve AK Partili çok sayıda siyasetçi ve bakanlarla çektirdiği fotoğraflar ile ülke gündemine gelen gurbetçi iş adamı Taner Ay, Kırşehir Belediyespor başkanlığına aday olduğunu açıkladı.Sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Ay , ''Kırşehirspor'u tarihinde ilk kez süper ligde taşıma hedefindeyim.Herkese duyurulur kulüp başkanlığına talibim.'' ifadelerini kullandı.

 

''KIRŞEHİR BELEDİYESPOR KENDİNİ KIRŞEHİRLİ HİSSEDENLERİN TAKIMIDIR''

Kırşehir Belediyespor yönetimi ise kulübün resmi sayfasından yaptığı açıklamada , '' Bugün bazı kişi ve medya sayfalarında kulübe başkan olmak istediğini söyleyen şahıs ile ilgili olarak Kırşehir Belediyespor kulübümüzün hiç bir bağı yoktur. Kaldı ki bu kulüp Kırşehir ve kendini Kırşehir'li hissedenlerin takımıdır.Değerli Kırşehir Belediyespor sevdalılarının bu tür asılsız haber ve paylaşımlara itibar etmemelerini bildirir saygılar sunarız.'' denildi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Taner, Ay, Başkanlığa, Aday, Oldu, Kırşehir, Belediyespor'dan, Sert, Cevap, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı