Haber Detayı
13 Kasım 2020 - Cuma 10:59 ABONE OL Google News
 
Şube Müdürü Covid-19'a Yenik Düştü
Toplam aktif vaka sayısının Bin 500'ü bulduğu Kırşehir'de ölüm sayıları da giderek artıyor.Ticaret İl Müdürlüğü Şube Müdürü Covid-19'a yenik düşerek vefat etti.
SAĞLIK Haberi
Şube Müdürü Covid-19'a Yenik Düştü

Günlük vaka sayısının 150'ye toplam aktif vaka sayısının ise 1500'e ulaştığı Kırşehir'de, koronavirüs tedavisi gören 50'ye yakın hasta ise yaşamını yitirdi.Aktif hasta sayısının 3 binlere ulaştığı dönemde ise koronavirüs tedavisi gören hastalardan günlük 4 ya da 5'inin yaşamını yitirdiği öğrenildi.

 

KIRŞEHİR ŞUBE MÜDÜRÜ HAYATINI KAYBETTİ

 

Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğünde görevli şube müdürü Hüseyin Şimşek bir süre önce yakalandığı koronavirüs nedeniyle tedavi edilmek üzere hastaneye yatırılmıştı.Kronik rahatsızlığı da bulunan Şimşek'in Covid-19'a yenik düşerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

 

 

''İNANCIMA, SAMMİYETİNE VE DÜRÜSTLÜĞÜNE ŞAHİT İDİK''

 

Koronavirüs tedavisi gören Kırşehir Şube Müdür Hüseyin Şimşek'in ölümü üzerine Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ise yayınladığı mesajda , ''Mesai arkadaşım, şube müdürümüz Hüseyin Şimşek'i kaybettik.Allah rahmeti ile muamele etsin.İnancına, samimiyetine ve dürüstlüğüne şahit idik.Başkaca kusuru var ise de rabbim onu bağışlasın.mekanı cennet olsun inşallah.'' ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, hüseyin şimşek
Yorumlar
Haber Yazılımı