Haber Detayı
04 Kasım 2020 - Çarşamba 20:37 ABONE OL Google News
 
Selahattin Ekicioğlu , ''En İyi Milliyetçi En İyi Vatansever İşini En İyi Yapan İsraf Etmeyendir''
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Destek Hizmetleri Müdürlüğü emekçileriyle bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Selahattin Ekicioğlu , ''En İyi Milliyetçi En İyi Vatansever İşini En İyi Yapan İsraf Etmeyendir''

Destek Hizmetleri Müdürlüğünde düzenlenen kahvaltıda  müdürlük personel ve emekçilerine açıklamada bulunan  Ekicioğlu , '' "Sahada çalışan personelimizle büro personeli arasında iyileştirme yapacağız. Yetkili sendika ile görüşmelerimiz sürdürülüyor. Elbette kazanımlar olacak ama eldeki bütçe ile birlikte sizlerin çalışma şartlarının farkındayız bu nedenle de görüşmelerimizi başlattık" dedi.

 

 

EKİCİOĞLU ,'' EN İYİ MİLLİYETÇİ VE VATANSEVER...''

Pandemi döneminde birçok personelin izin ve rapor almasına rağmen Belediyenin hizmetlerini aksatmadan devam ettirdiğini belirten  Ekicioğlu , ''Personel sayımızda bin kişinin altına inmemize rağmen rağmen daha çok çalışarak ve üreterek bu işlerin yapılabildiğini göstermiş olduk.Bu anlamda destek hizmetleri müdürlüğümüzün bu özveriye büyük bir katkısı var.Ancak özellikle malzeme kullanımı noktasında daha hassas ve duyarlı olmamız lazım.Sonuç olarak bu malzemeler bütün kamunun paralarıyla alınıyor.Bunları israf etmekten kaçınmamız gerekiyor.En iyi milliyetçi en iyi vatansever, en iyi demokrat işini layıkıyla yapan ve devletin kaynaklarını israf etmeden en verimli şekilde kullananlardır.Buradan yapacağımız tasarrruflarla sizlerin maaşlarınıza katkı yaptığımızı unutmayın.'' dedi.

 

 

Başkan Yardımcılarının da katıldığı toplantı personelin öneri ve çalışma şartlarının anlatımlarıyla sürdürüldü. Belediye Başkanı Ekicioğlu, toplantı öncesinde Destek Hizmetleri binasını gezerek personelinin çalışma alanını yerinde inceledi ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kaynak: Editör: Ömer Duran ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, selahattin ekicioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı