Haber Detayı
08 Mayıs 2022 - Pazar 16:15 ABONE OL Google News
 
Selahattin Ekicioğlu ,''Annelerimiz Başımızın Tacıdırlar''
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Anneler günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
YAŞAM Haberi
Selahattin Ekicioğlu ,''Annelerimiz Başımızın Tacıdırlar''

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu,  Anneler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şunları ifade etti:

“Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar.

Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakarlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır.

 Annelerimiz sevgi dolu yürekleriyle, sağduyulu, bilgece tavır ve yaklaşımlarıyla bizleri büyüten, yol gösterenlerdir. Annelerimiz; bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar bizim, yaşadıkları sürece öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır.

Haklarını asla ödeyemeyeceğimiz, üzerimizdeki gerçek hak sahibi annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor, bütün Annelerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.”

 

Başkan'ın anne ve babası Zeynep-Aziz Ekicioğlu.

 

KIRŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL UYGULAMA

Kırşehir Belediyesi, Anneler günü dolayısıyla resmi internet sayfasına Neşet Ertaş'ın ''İki büyük nimetim var, biri anam biri yarim'' türküsünü uygulama olarak yerleştirdi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Selahattin, Ekicioğlu, ,''Annelerimiz, Başımızın, Tacıdırlar'',
Yorumlar
Haber Yazılımı