Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 11:00 ABONE OL Google News
 
Sadece Öğrencilere Değil Herkese Hizmet Veriyor
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesine bağlı olan Sürekli Eğitim Merkezi çok sayıda eğitim rpgramı ve kursları ile sadece öğrencilere değil tüm vatandaşlara hizmet veriyor.
EĞİTİM Haberi
Sadece Öğrencilere Değil Herkese Hizmet Veriyor

Terme Caddesi Üniversite Kampüsü içerisinde hizmet veren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, kuruluş misyon ve vizyonuna uygun olmak üzere başta Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi  personel ve öğrencilerine ve bunun yanında şehrin ve bölgenin ihtiyaçlarına uygun akademik ve kişisel gelişimi sağlayacak her türlü eğitim faaliyetinin yürütüldüğü bir merkez.

Eğitimlerde amaç, yaşam boyu öğrenme perspektifden hareketle vatandaşların, kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte özel şirket personellerinin ve KAEÜ personel ve öğrencilerinin hizmet öncesi-süresi-sonrası ihtiyaçlarının onların lehine olacak şekilde karşılanmasını sağlamak.

 

EĞİTİM KAPISI HERKESE AÇIK

 

Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde bulunan merkezden herkes faydalanabiliyor. 2012 yılında başlayan kurs programlarının arasında  ; İngilizce, Yüzme, Tenis , Jimnastik, Resim , Kadın Girişimciliği , İlkyardım , Aile Danışmanlığı , Zumba, Diksiyon ve Güzel Konuşma , Çocuklara Yönelik Tiyatro , Solucan Gübresi Üretim Eğitimi , Üstün Yetenekli Çocukların Eğitimi ve Örtü Altı Sebze Yetiştiriciliği gibi programlar yer alıyor.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, ahi evran üniversitesi, sürekli eğitim merkezi
Yorumlar
Haber Yazılımı