Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 11:20 ABONE OL Google News
 
Rektör Karakaya'ya İlk Ziyaret Başkan Ekicioğlu'dan
DİĞER Haberi
Rektör Karakaya'ya İlk Ziyaret Başkan Ekicioğlu'dan

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'ne 2. kez rektör olarak atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya'ya ilk ziyareti Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu gerçekleştirdi.

Rektör Karakaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ekicioğlu , ''Kırşehir Ahi Evran Üniversitesindeki projeleri ve çalışmaları yakından takip ediyoruz ve üniversitemizin hızlı bir şekilde gelişmesinden memnuniyet duyuyoruz.Bilimsel ve akademik çalışmalar bizim için çok önemli , üniversitemiz için gereken her türlü desteği vermeye hazırız.'' açıklamasında bulundu.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Karakaya ise Başkan Ekicioğlu ve Başkan Yardımcısı Kayaoğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek , ''Ahi Evran Üniversitesini birlik ve beraberlik içinde en iyi yerlere taşıyacağız.Şehirlerin gelişiminde üniversiteler öncü ver örnek olmalı.Bu anlamda yerel yönetimlerle ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Rektör, Karakaya'ya, İlk, Ziyaret, Başkan, Ekicioğlu'dan,
Yorumlar
Haber Yazılımı