Haber Detayı
23 Nisan 2021 - Cuma 17:30 ABONE OL Google News
 
Rasim Arı'dan Kaset İddialarına Çok Sert Tepki
AK Parti'den belediye başkanı seçilmesinin ardından, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa eden Nevşehir'in eski belediye başkanı sosyal medya hesabı üzerinden , kendisi hakkında ''kaset'' iddialarında bulunanlara isyan etti.
SİYASET Haberi
Rasim Arı'dan Kaset İddialarına Çok Sert Tepki

AKP'den belediye başkanı seçilmesinin ardından, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa eden Nevşehir'in eski belediye başkanı sosyal medya hesabı üzerinden isyan etti.31 Mart yerel seçimlerinde AKP'den Nevşehir Belediye Başkanı seçilen Rasim Arı, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek partisinden istifa etmişti. İstifasının ardından kamuoyundan uzak olan Rasim Arı, AKP'lilerin hakkında çıkarttığı birçok dedikoduya sert tepki gösterdi.  Eşi Melek Arı ile birlikte sosyal medya hesabından 1 saati aşkın süren bir canlı yayın yapan Rasim Arı, hakkında çıkan kaset iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Yaptığı  canlı yayında kendisi ile ilgili ortaya atılan iddialara sert tepki gösteren Arı, "Eğer ki varsa böyle bir durum, bu olay sadece eşim ve beni ilgilendirir. Ama öyle bir şey söz konusu değil. Bir Allah’ın kulu beni bağ evlerinde basmamıştır. Kaset varsa yayınlamayan namerttir. Aileme ve şahsıma yapılan konuşmalar nedeniyle bunu yapmak zorundaydım. Beni susturdunuz Melek hanımı, oğlumu nasıl susturacaksınız? Herkes edebiyle adabıyla oturacak. Herkes ne yaptığını biliyor" ifadelerini kullanDI

 

“ÖLÜM OLSA SONUNDA SİZİNLE HESAPLAŞMAZ İSEM NAMERDİM”

Arı'nın tepkisi, söz konusu canlı yayından sonra da devam etti.

Arı, Facebook'taki hesabından yaptığı paylaşımda, "Ben tek! Siz hepiniz! Sizden korkan namerttir. Topunuz gelin! Hodri meydan! Sizi bu şehrin saygıdeğer halkının vicdanına havale ediyorum" dedi.

Arı, bir diğer paylaşımında ise, "Şehrin yakasına kene gibi yapışan şehirdeki fitne üretim merkezi sahipleri! Ölüm olsa sonunda sizinle hesaplaşmaz isem namerdim. Sonu nereye varır ise varsın, tek kişi kalsam da bu mücadeleden dönersem namerdim. Bu da öz Nevşehirli, kavruk yüzlü bir Anadolu insanı yeminidir. Allah’ım sana ant olsun ki dönersem namerdim. Sabahtan itibaren şehri sokak sokak gezeceğim, elinizden geliyor ise engelleyin. Hodri meydan" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: nevşehir, rasim arı, rasim arı kaset
Yorumlar
Haber Yazılımı