Haber Detayı
03 Mayıs 2022 - Salı 13:01 ABONE OL Google News
 
Pakistanlı'dan Skandal Paylaşım : Cihat İçin Silah Getirdik
Twitter'de kendisini Pakistanlı Taliban olarak tanıtan Mohammad Ayyub; "Maşallah bugün Antalya'ya Pakistan'dan yeni bir silah kaçırdı. Cihat tek bir kafir kalıncaya kadar devam eder” yazarak silahlı fotoğrafını paylaştı.
ASAYİŞ Haberi
Pakistanlı'dan Skandal Paylaşım : Cihat İçin Silah Getirdik

Mohammad Ayyub ismi ile Twitter’dan bir hesap açan Pakistanlı; “Atatürk’ten ve laiklikten nefret ediyorum” yazarak silahlı fotoğrafını paylaştı.Ayyub bir diğer paylaşımının altına ise “Maşallah bugün Antalya’ya Pakistan’dan yeni bir silah kaçırdı. Cihat tek bir kafir kalıncaya kadar devam eder” yazdı altına da bir kişinin silahlı fotoğrafını ekledi.

 

 

 “Pakistan makamlarından Pakistan vatandaşlarının Türkiye’ye vizesiz girişine izin vermelerini talep ediyorum. Herhangi bir İslam ülkesinde yaşamak bizim doğuştan hakkımızdır” diyen Ayyub, hesabından paylaştığı bir videonun altına;

 

“Bu güzel ülkeye daha fazla Pakistanlı gelmeli. Her Pakistanlı Türkiye’ye vizesiz gelip kalıcı olarak yerleşmek için bu videoyu izlemeli” ifadesini kullandı. Ayyub, Türkiye’de çekilen bir fotoğrafın altına da; “Türkiye yakında Pakistan ve Afganistan gibi İslam olacak” diye yazdı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: mohammad ayyub,pakistan
Yorumlar
Haber Yazılımı