Haber Detayı
01 Kasım 2022 - Salı 10:31 ABONE OL Google News
 
Özel Musa Gül Hastanesi'nin Sahibi Paylaşımı İle İYİ Parti'nin Tepkisini Çekti
Daha önce hesabından Meral Akşener'e hakaret eden Özel Musa Gül Hastanesi'nin sahibi Musa Gül, Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşımda bulununca İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Musa Gül'e tepki göstererek''Kaşınmaya başladın.Sonra hatanı anlıyorsun, kırılamayacak dostlardan ricacı oluyor, yalvarıyorsun'' ifadelerini kullandı.
SAĞLIK Haberi
Özel Musa Gül Hastanesi'nin Sahibi Paylaşımı İle İYİ Parti'nin Tepkisini Çekti

200 Avro ile sigara tüttürme ve sağlık skandallarıyla gündeme gelen Özel Musa Gül Hastanesi'nin sahibi Musa Gül daha önce İYİ Parti ve CHP ile ilgili paylaşımlarıyla da tepki çekmişti.Musa Gül'ün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise Meral Akşener'in grup konuşması paylaşılarak '' Şimdi iktidarda Kemal abimizle Meral ablamız olsaydı bu kış bizler de Avrupa gibi kara kara düşünürdük, fabrikalarımız dururdu, evlerde tekrar odun kömür yakma arayışına girerdik.Çok şükür ki bunlar iktidarda değiller'' ifadelerini kullandı.

 

''KAŞINMAYA BAŞLADIN''

Musa Gül'ün paylaşımı üzerine İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış sosyal medya hesabından ''Gül müsün ayçiçeği misin bilmem ama Hastane sahibi insansın, hiç mi psikolog tanıdığın yok. Git de muayene ol, “Yok benim sağlığım güzel” diyorsan ya yine hesabım çalındı yalanını uyduracaksın ya da KAŞINMAYA başladın. Bak bu sefer “Meral abla” demen seni kurtarmaz, gençler seni perişan eder.Sonra hatanı anlıyorsun, kırılamayacak dostlardan ricacı oluyor, yalvarıyorsun'' sözlerine yer verdi.

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: özel musa gül hastanesi,zafer satılmış
Yorumlar
Haber Yazılımı