Haber Detayı
09 Mayıs 2016 - Pazartesi 09:15 ABONE OL Google News
 
Osmanlı Tulumbacısı Kırşehir'de Kaliteyi Arttıracak !
- Haberi
Osmanlı Tulumbacısı Kırşehir'de Kaliteyi Arttıracak !

Kırşehir'de her geçen gün kaliteli mekanlar açılmaya devam ediyor.Osmanlı Tulumbacısı, Kırşehir'de ki tatlıcı kalitesini yukarı çekeceğe benziyor. İnsanların tatlı yerken en çok korktuğu şey ise mideye zararlı olması.Bir tatlı eğer trans yağ ve glikoz içeriyorsa midenize oturur ve mideniz yanmaya başlar.

Osmanlı tulumbacısını önemli kılan belki de en önemli şey, ürünlerin tamamen sağlıklı bir şekilde üretilmesi.Glikoz ve donmuş trans yağlar kesinlikle kullanılmıyor.Tatlıyı yerken bunu hemen hissediyorsunuz.Osmnalı Tulumbacısındaki tatlılar kesinlikle sizi kesmiyor.Mesela tulumbalar yağsız fritözde kızartılıyor yani sıfır yağ var.Halis keçi sütünden ürettiği dondurmayı doktorlar çölyak hastalarına bile tavsiye ediyor.Bilen bilir çölyak hastaları herşeyi yiyemez kendisi için özel olarak üretilen ürünleri tüketebiliyor.

Osmanlı Tulumbacısı ismine aldanmayın.Tatlıcıdan öte adeta bir lezzet durağı olan Osmanlı Tulumbacısında yok yok... Cevizli,frambuazlı,çikolatalı ve Antep fıstıklı olmak üzere tam 4 çeşit baklava bulunuyor.Kadayıf ve dondurma ile birlikte , kahve ve kahvaltı hizmeti de veriliyor.Tatlıcının ismini aldığı Tulumbalara gelince, tam 8 çeşit tulumba mevcut ; Antep Fıstıklı,çikolatalı,frambuazlı,kahveli,karamelli,portakallı,sade ve tarçınlı...

Mekan o kadar ilgi görmüş ki , şimdiden Ramazan da müşterileri siparişlerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için destek noktası bile oluşturmaya başlamış.Kırşehir'de sağlıklı tulumba ve tatlı yemek isteyenler mutlaka ziyaret etsin.
Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Osmanlı, Tulumbacısı, Kırşehir'de, Kaliteyi, Arttıracak, !,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı