Haber Detayı
11 Ocak 2022 - Salı 19:35 ABONE OL Google News
 
Okul Ziyaretlerinde Öğrencilerden Selahattin Ekicioğlu'na Büyük Sevgi
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, okul ziyaretlerine devam ediyor.Öğrencilerin büyük sevgi ve ilgi gösterdiği Ekicioğlu öğrencilere ''icat çıkarın'' tavsiyesinde bulundu.
EĞİTİM Haberi
Okul Ziyaretlerinde Öğrencilerden Selahattin Ekicioğlu'na Büyük Sevgi

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanında okul ziyaret programlarına devam eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu öğretmen ve idareciler ile bir araya gelerek istişarede bulunuyor.

 

 

Okulların sorunlarını dinleyen ve bunlara çözüm üretmeye çalışan Ekicioğlu, bir ülkenin gelişmesinin temelinin eğitimden başladığını bu nedenle okullarda eğitim ve öğretimin sağlıklı şekilde yürütülmesinin kendileri için öncelikli konulardan olduğunu belirtti.

 

 

Okul ziyaretlerinde en çok dikkat çeken görüntülerden birisi de öğrencilerin Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na gösterdikleri sevgi ve ilgi oldu.Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nu gören ve kendisiyle sohbet eden öğrenciler, bol bol resim çektirdiler.

 

 

Kasketini alan öğrencilere Ekicioğlu, ''Bu ülkenin geleceği sizsiniz.Büyüklerimiz bu ülkeyi bizlere bıraktı, bizler de en iyi şekilde sizlere aktaracağız.Bu ülkenin başarılı gençlere ihtiyacı var o nedenle bol bol icat çıkarın, geliştirin, üretin'' tavsiyelerinde bulundu.

 

 

''GÖZLERİNDEKİ IŞILTI BİZE UMUT VE AZİM AŞILIYOR''

Okul ziyaretlerini değerlendiren ve özellikle öğrencilerin kendisine göstermiş olduğu ilgiden çok menun olduğunu dile getiren Ekicioğlu , ''Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor.Bazen bizler bile ülkenin durumu ne olacak? diye umutsuzluğa kapılabiliyoruz.Ancak çocukların ve gençlerin gözlerindeki ışıltı bize umut ve azim aşılıyor.Daha çok çalışmak ve onlara daha güzel yarınlar bırakmak için elimizden geleni yapacağız.Çünkü ilelebet yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyeti'ni onlara emanet edeceğiz'' şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,selahattin ekicioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı