Haber Detayı
09 Mayıs 2021 - Pazar 20:30 ABONE OL Google News
 
Müftülük Caddesi Üst Yapı Çalışmalarında Sona Gelindi
Kırşehir Belediyesi'nin geçtiğimiz haftalarda yapımına başladığı Müftülük Caddesi üst yapı çalışmalarında sona gelindi.
GÜNDEM Haberi
Müftülük Caddesi Üst Yapı Çalışmalarında Sona Gelindi

Kent merkezinin en yoğun noktalarından birisi olan ve çok sayıda restorant işletmesinin bulunduğu Müftülük Caddesinde esnaf ve vatandaşlar büyük problem yaşıyordu.

Yapılan çalışma ile kaldırımlar genişletilerek insanların rahat yemek yemeleri için uygun ortam da hazırlanmış oldu.Çift şeritli olarak bölünen yolda sadece araçlar için ayrılan otopark ceplerine park edilebilecek.

 

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu konu ile ilgili değerlendirmesinde  , '' Söz verdiğimiz gibi, Müftülük Caddemiz'de başlatmış olduğumuz alt yapı, yol ve kaldırım çalışmalarını kısa bir süre içerisinde tamamladık. Yapmış olduğumuz bu çalışma ile bölgedeki esnafımız ve vatandaşlarımız rahat bir nefes alacak'' şeklinde konuştu.

 

 

Ekicioğlu ayrıca Aşıkpaşa Mahallesinde başlanan  alt yapı, yol ve kaldırım çalışmalarını da 1 ay içerisinde tamamlayacaklarını belirterek , ''Her şey daha güzel, modern ve yaşanılır bir Kırşehir için.'' dedi.

Aşıkpaşa Mahallesinde devam eden çalışmları yerinde inceleyen Ekicioğlu vatandaşlarla sık sık sohbet ederek taleplerini dinliyor

Kaynak: Editör: Ömer Duran ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, müftülük caddesi, selahattin ekicioğlu, aşıkpaşa mahallesi
Yorumlar
Haber Yazılımı