Haber Detayı
15 Ağustos 2020 - Cumartesi 13:31 ABONE OL Google News
 
MHP Kırşehir Merkez İlçede Görev Değişimi
MHP Kırşehir merkez ilçe kongresi ile Ramazan Adalı, tek liste ile girdiği seçimde yeni merkez ilçe başkanı oldu.
SİYASET Haberi
MHP Kırşehir Merkez İlçede Görev Değişimi

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen 13. olağan kongrede korona virüs tedbirleri alındı. MHP MYK Üyesi Özgür Bayraktar'ın divan başkanlığı görevini yaptığı kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Kongre açılışında konuşan MYK Üyesi Bayraktar, MHP'nin dava ve inancının büyük olduğunu söyledi. Bayraktar, konuşmasında, "Zafer, inançları uğruna her güçlüğe katlananların olacaktır. Biz dünden daha fazla güçlü ve kudretliyiz. Her badireyi göğüsleyecek kadar cesuruz dirayetliyiz. Çünkü biz Cumhur ittifakı, Cumhurun ta kendisiyiz"dedi.

 

 

Eski merkez ilçe başkanı Celal Türkmen'in selamlama konuşmasının ardından söz alan yeni merkez ilçe başkanı Ramazan Adalı ise, "Baba ocağından aldığım terbiye ile kutlu dava ile tanıştım. Okul yıllarımda ve sonrasında Ülkü Ocaklarının birçok kademesinde görev aldım. Yüce Allah bizleri vefasızlıktan korusun, ferasetsiz bir yaşamı bizlere nasip etmesin"diye konuştu.

 

 

Yeni seçilen merkez ilçe yönetiminin partililere tanıtılmasının ardından 420 delege, tek liste ile gidilen seçimde oy kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: MHP, Kırşehir, Merkez, İlçede, Görev, Değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı