Haber Detayı
03 Aralık 2021 - Cuma 18:05 ABONE OL Google News
 
Memleket Partisi'nden Çiçekdağı Kaymakamına Kınama
Muharrem İnce'nin lideri olduğu Memleket Partisi Kırşehir İl Teşkilatı, Çiçekdağı Kaymakamı Rabia Naçar ile ilgili kınama yazısı yayınladı.
SİYASET Haberi
Memleket Partisi'nden Çiçekdağı Kaymakamına Kınama

Çiçekdağı İlçe temasları sırasında Kaymakam Rabia Naçar tarafından kendilerine yönelik hoş olmayan davranışların sergilendiği belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi :

 

Şahsi hiçbir çıkar ve menfaat gözetmeksizin bir ilçenin üst yönetici olması dolayısıyla özelliklede genç bir kadın yönetici olması nedeniyle güzel temenniler ile ziyaret etmek istediğimiz Kaymakam Naçar bizlere verdiği randevu saatinde makam odasında bir arkadaşı ile kahkalar atarak, yönetimimizi ve il başkanımız Gülay Baltalık'ı 1 saat kapıda bekletmiş daha sonra ise umursamaz bir tavır ile "Dışarı çıkacağım başka zaman gelsinler" ifadelerini kullanmış büyük bir saygısızlık örneği sergilemiştir.

Kırşehir il Başkanlığı olarak genç bir yönetici adına çok üzüldük. Bizim kültürümüzde misafir her zaman baş tacıdır. Vatandaşını,esnafını,siyasi parti temsilcilerini kapıdan çeviren atanmış bir yöneticinin bu denli talihsiz davranışları aslında içinde bulunduğumuz bozuk düzenin de bir örneğidir.

Unutulmamalıdır ki siyasi parti temsilcileri hangi partiden olursa olsun millettin mutlak temsilcisidir.

Partimiz ve İl Başkanlığımız kurulduğu günden itibaren vatanını seven ve koruyan her bir vatandaşın ve bu vatan için ülkemize hizmet eden her bir yöneticinin yanında olmuş ve onları asla zor durumda bırakmamıştır.

Partimize ve yönetimimize yapılan bu talihsiz davranışı kınıyoruz.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: çiçekdağı,rabia naçar,memleket partisi,gülay baltalık
Yorumlar
Haber Yazılımı