Haber Detayı
07 Haziran 2020 - Pazar 23:59 ABONE OL Google News
 
Melikgazi Caddesi Modern ve İşlek Bir Görünüme Kavuşturulacak
Kırşehir'de alt ve üst yapı çalışmaları son hızıyla devam ediyor.Alt yapı sorunu halledilen Melikgazi Caddesinde asfaltlama çalışmalarına başlandı.Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu , Melikgazi Caddesinde yapılacak çalışma ile caddenin işlek ve modern bir görünüme kavuşacağını açıkladı.
GÜNDEM Haberi
Melikgazi Caddesi Modern ve İşlek Bir Görünüme Kavuşturulacak

Yol yapım çalışmalarını aralıksız süren Kırşehir Belediyesi Medrese  Mahallesi , Melikgazi Caddesi Asfalt atımı için yol düzenleme çalışmalarına başladı.

 

 

Çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan  Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “ Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen Medrese Mahallesi , Melikgazi Caddesindeki  çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yollarda asfalt çalışmalarımızı gerçekleştiriceğiz.Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile Melikgazi Caddemiz şehrimizin en işlek caddelerinden bir tanesi,  daha modern bir hale kavuşacak” dedi.

 

 

Başkan Ekicioğlu sözlerine şöyle devam etti, ''birçok alanda belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Ekiplerimizce yürütülen çalışmalar kapsamında Medrese Mahallesi Melikgazi Caddesi şehrimizin en işlek ve yoğun olan bir bölgesi. Bu bölgeyi daha rahat bir hale getireceğiz. Amacımız Kırşehir genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir" 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, kırşehir belediyesi, melikgazi caddesi, selahattin ekicioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı