Haber Detayı
20 Ağustos 2022 - Cumartesi 22:28 ABONE OL Google News
 
Mahmutoğlu Davasının Sanık Avukatı Çakıcı'nın Danışmanı Ferhat Aydoğan'ı Aradı
Şafak Mahmutyazıcıoğlu Davasında Sanık Avukatı Çakıcı’nın Danışmanı’nı Telefonla Aradı
DİĞER Haberi
Mahmutoğlu  Davasının Sanık Avukatı Çakıcı'nın Danışmanı Ferhat Aydoğan'ı Aradı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasında Sanık Avukatı Engin Çelebi Alaattin Çakıcı’nın danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan’ı arayarak Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasında Celal Mahmutyazıcıoğlu’na Alaattin Çakıcı ile tanışıklığını sorması üzerine bazı medya organlarında çıkan haberler üzerine bu sorumun Sayın Alaattin Çakıcı ile kesinlikle ilgisinin olmadığını söyledi. 

 

Av.Engin Çelebi ; avukatlık mesleğimin gereği, sorduğum soruda sadece Maktulün benimsediği hayat tarzı ve girdiği ilişkileri yaşamında kullanma yöntemi ile ilgiliydi.


Ancak bazı haberler ve haberi yansıtma başlıkları Sayın Alaattin Çakıcı ile bağlaştırıcı spekülasyon yapılmış olup, Sayın Çakıcı ile davanın hiç bir ilgisinin olmadığını ve varmış algısı oluşturma gayreti içinde yapılmış olan haberlerin hiçbirisi gerçeği yansıtmamaktadır. Bu çıkan haberlerde mahkeme tutanaklarının bazı kısımların cımbızlanarak ilgi çekilmek için haber yapılmış olması,benide son derece rahatsız etmiştir. Bu durumdan büyük üzüntü duyduğumu bilmenizi isterim. İstemedende olsa Sayın Alaattin Çakıcı’nın bu  şekilde haber yapılmasına az yada çok sebebiyet vermiş olmaktan dolayı Alaattin bey’e üzüntülerimin iletilmesini sizlerden rica ediyorum  dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Mahmutoğlu, , Davasının, Sanık, Avukatı, Çakıcı'nın, Danışmanı, Ferhat, Aydoğan'ı, Aradı,
Yorumlar
Haber Yazılımı