Haber Detayı
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 14:18 ABONE OL Google News
 
Koronavirüse Yenik Düşen Doktor Murat Tad, Salgına İnanmamış ve Tedaviyi Reddetmiş
49 yaşında koronavirüsten hayatını kaybeden Dr. Murat Tad'ın, çevresine Covid-19'un aslında varolmadığını söylediği ve geliştirilen aşılar için de "emperyalist oyun" dediği ortaya çıktı.
SAĞLIK Haberi
Koronavirüse Yenik Düşen Doktor Murat Tad, Salgına İnanmamış ve Tedaviyi Reddetmiş

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli ve Güzler Köyü nüfusuna kayıtlı Patoloji Uzmanı Doktor Murat Tad, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti.Murat Tad, salgına inanmayarak tedavi ve aşı olmayı reddetmiş.Durumu ağırlaşınca da pişman olmuş ancak fayda vermemiş.

 

''KORONAVİRÜS EMPERYALİST OYUNU''

49 yaşında hayatını kaybeden Murat Tad'ın meslektaşları ve aile üyeleri ile iletişime geçildi..Alınan bilgiye göre kendisini muhafazakar olarak tanımlayan  Murat Tad çevresine Covid-19 aşısının Emperyalist bir oyun olduğunu yineliyormuş.Murat Tad sürekli olarak koronavirüsün aslında hiç varolmadığını ve insanların kandırıldığı belirtmiş.Tad'ın bu görüşleri nedeniyle ailesi ile bile arası açılmış.Diş hekimi olan eşi ve bir çocuğu Murat Tad'a karşı çıkarak aşı dahi olmuş.Diğer 2 çocuk ise baba baskısı nedeniyle aşı yaptırmamış.

''PİŞMAN OLDUM DEMİŞ''

Koronavirüse yakalanan Murat Tad, önce tedviyi reddetmiş.Ancak durumu ağırlaşıp yoğun bakıma alınınca çok büyük pişmanlık yaşadığını söylemiş.Yoğun bakım sürecini yakından takip eden bir yetkili 'Aşı yaptırmamış olmanın pişmanlığını yoğun bakımda çok derinden yaşadı' şeklinde konuştu.Murat Tad'ın, daha etkili bir tedavi görebileceğini umarak kendi mezun olduğu okul olan Hacettepe’ye naklini istediğini belirten yetkili, 'Bir şey değişmeyecekti ama kendisi böyle istiyor diye Ankara’ya sevk ettik. Orada da kurtarılamadı'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir haber,murat tad,koronavirüs
Yorumlar
Haber Yazılımı