Haber Detayı
04 Eylül 2022 - Pazar 21:19 ABONE OL Google News
 
Kocaelispor Taraftarları Maça Değil Sanki Savaşa Geldiler
Kırşehir Futbol Kulünü 2. ligin 2. haftasında evinde ağırladığı Kocaelispor'a 1-0 mağlup oldu.Maçın ardından Başkan Çağatay Han Torun açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
Kocaelispor Taraftarları Maça Değil Sanki Savaşa Geldiler

Geçtiğimiz hafta Ankara Demirspor deplasmanında hakem kurbanı olan Kırşehir FK, 2. ligin 2. haftasında evinde ağırladığı Kocaelispor'a 1-0 mağlup oldu.

 

 

Tribündeki koltukları sahaya fırlatan Kocaelispor taraftarları, yanlarında bulunan sert cisimleri tribünlere ve kendilerine müdahale eden emniyet güçlerine fırlattı.

 

 

Kocaelispor taraftarlarının çıkardığı olaylar nedeniyle çok sayıda taraftar ve polis yaralandı.

 

 

Kırşehir FK Başkanı Çağatay Han Torun açıklamalarda bulundu.

 

İŞTE BAŞKAN ÇAĞATAY HAN TORUN'UN O AÇIKLAMASI :

Bugün kendi sahamızda oynadığımız maçta ne yazık ki iki gurubun birden en pahalı takımı olan Kocaelispora yenildik. Sahamızda hiçbir takıma karşı mağlubiyeti kabul etmememe rağmen ne yazık ki bugün tüm camiamız üzüldü. Ancak netice ne olursa olursun hiçkimse ne bana, ne yönetimime, ne oyuncu ne de teknik kadroma ve dahi maç boyunca bir an susmayan taraftarıma karşı eleştiri sınırını aşarak hakaret edemez. Bu cihette ahlaksızlık boyutunda bizlere yazdığınız ya da yazacağınız tüm cümleleri misli ile iade ediyoruz. Mütevazi şartlarda kurulan takımımın ve yeşil beyaz sevdamın her koşulda yanındayım, onlara inancım güvenim tamdır. Eksiklerimiz en kısa sürede giderilecek ve onurlu yürüyüşümüze devam edeceğiz. Pes etmek korkakların marifetidir.. Cesuruz, azimliyiz.. Ayrıca tribüne gelen ve son dakikaya kadar takımı destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ederim.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Kocaelispor, Taraftarları, Maça, Değil, Sanki, Savaşa, Geldiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı