Haber Detayı
12 Mayıs 2016 - Perşembe 15:06 ABONE OL Google News
 
Kırşehirspor Tribün Lideri Halil Kurt, Arslan ve Bahçeci'den Söz Aldı
- Haberi
Kırşehirspor Tribün Lideri Halil Kurt, Arslan ve Bahçeci'den Söz Aldı

Kırşehirspor’un tribün lideri Halil Kurt, AK Parti Milletvekili Mikail Arslan ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den müjdeyi aldı.

Bölgesel Amatör Ligi’nde son üç yıldır sıkıntılar geçiren Yeşil Kırşehirspor’da, taraftarlar il yöneticileri göreve davet ederken, çarşı esnafını ziyareti esnasında AK Parti Milletvekili Mikail Arslan ve Belediye başkanı Yaşar Bahçeci müjdeyi verdi. Çarşı esnafını ziyareti sırasında Yeşil Kırşehirspor’un tribün lideri Halil Kurt’la karşılaşan Milletvekili Mikail Arslan, ve Belediye başkanı Yaşar Bahçeci, yeşil-beyazlı taraftarların yüreğine su serpen açıklamalarda bulundu. Tribün Lideri Halil Kurt’un, ‘Sayın Vekilim, Sayın Başkanım, bu Kırşehirspor’un hali ne olacak, yine mi sefillere oynayacağız, taraftarların şampiyonluk özlemi yine bu sene demi dinmeyecek? sorusunun üzerine AK Parti Milletvekili Mikail Arslan ve Belediye başkanı Yaşar Bahçeci, “Şuan için bir çok projelerimizin içine Kırşehirspor’u da dahil ederek, Kurumsallaşma ve şampiyonluğa oynayan ekip hüviyetini oluşturarak bu iki faaliyeti bir arada yürüteceğiz. Bunun üzerine bir takım çalışmalar yaparak, Kırşehirspor’umuzu özlenildiği tablo olan üst liglere taşımak için kollarımızı sıvadık” ifadesini kullandı.

AK Parti Milletvekili Mikail Arslan ve Belediye başkanı Yaşar Bahçeci bu umut dolu mesajının ardından söz hakkı alan Tribün lideri Halil Kurt, “Geçmiş zamanlarda, Kırşehirspor’u at gözlüğü ile yönetmeye çalışan başkan ve ekipleri fiyasko oluşturarak yeşil-beyazlı takımımızın bu güne gelmesinde maalesef katkı sağlamışlardır. Sizlerin, önceki borçlu Kırşehirspor’a destek verdiğiniz ve yanında olduğunuzu her platformda gösterdiniz. Lakin sizde yalnız kaldınız. Dolayısıyla şuan için borçsuz bir kulüp olan Yeşil Kırşehirspor’umuz 3 yıldır bir türlü şampiyon olamaması, alt ve üst yapısının meydana gelmemesi iş adamları ve Sivil Toplum Kuruluşlarından ilgi görmemesi adeta yeşil-beyaza gönül veren sevdalıların canına tak etmiştir. Duyarlılık örneğini teşkil eden başta Neşet Ertaş taraftar grubu ve Kırşehirspor’u seven, seyircisi ve taraftarı, bir elin nesi var, iki elin sesi var felsefesi niteliğini taşıyarak, sezonun 13 iç saha maçında 8 bin kişilik Ahi Stadı’nın ortalama 5 bin seyirci ortalamasıyla sahip çıkan insan topluluğu ile birlikte ligin son haftalarında İç Anadolu Derbisi olan Türk Metal Kırıkkalespor maçında ful çekerek, biz garip Kırşehirspor’u sevenler olarak Kamuoyuna karşı sahipsiz olmadığımızı sergiledik. Bu takımın yerinin Amatör bataklığı değilde, Kırşehir’in öz evlatlarıyla hedefinin en az PTT 1.Lig olduğu, bu şehrin tanıtım aracı ve markası olan futbol kulübümüzün bu kentimize ne gibi katkılar sağlayacağını hepimiz fevkalade bilmekteyiz. Şayet, bir öncekinde olduğu gibi sizleri ve bizleri yalnız bırakacak olan iş dünyasına sesleniyorum. Bu şehirde para kazanıp, bu şehre yatırım yapmanın en büyük ve en özel tarafı Kırşehirspor’a bağış yapmaktan geçer. Aksi takdirde yardım eli uzatılmaz, kaderine terk edilirse, bunun faturası çok ağır olur. Kimse Kırşehirspor’dan üstün değildir, kimsede Cenab_ı Allah’tan sonra Kırşehirspor taraftarından büyük değildir. Elini taşın altına koymayan gövdesi kayanın altında kalır” dedi.
Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehirspor, Tribün, Lideri, Halil, Kurt,, Arslan, ve, Bahçeci'den, Söz, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı