Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 13:32 ABONE OL Google News
 
Kırşehirliler Mutlu Değilse Biz de Değiliz
DİĞER Haberi
Kırşehirliler Mutlu Değilse Biz de Değiliz

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu bir yandan yapacağı projeleri açıklarken, diğer yandan vatandaşlarla bir araya gelerek başkan seçilmesi halinde yapacakları projelerle ilgili görüş alış verişinde bulunuyor.

            Kırşehir'in tüm kesimlerinin oyuna talip olduğunu söyleyen CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu yüne bu tüm kesimle birlikte Kırşehir'i yönetmek istediklerinin altını çizdi.

            "Ben tüm Kırşehir halkının adayıyım" diyen Ekicioğlu, seçildikten sonra da tüm Kırşehir halkının Belediye Başkanı olacağını yineledi. Bu noktada toplumun tüm kesimleriyle buluşarak projelerini ve birlikte yapacaklarını anlatan Ekicioğlu, Kırşehir'in ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda daha ileriye nasıl taşıyacaklarını açıklıyor.

             Yaptıkları görüşmelerde vatandaşın kendilerine olan inancını ve desteklerini görmenin onurunu yaşadıklarını söyleyen Ekicioğlu, bu inanç ve güveni boşa çıkarmamak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

            Yapacakları çalışmaların ve projelerin uzman ekipler tarafından incelenerek, bütçelerinin de çıkarıldığı bilgisini veren Ekicioğlu Kırşehir için yapamayacakları şeyleri vatandaşa anlatmaya gerek duymadıklarını da ifade etti.

            Kırşehir için imkânların doğru kullanıldığında ve fırsatların iyi değerlendirildiğinde halkın da desteğiyle Kırşehir'i daha yaşanılır bir kent haline getireceklerini ifade eden Ekicioğlu: "Kırşehir Türkiye’nin en eğitimli yerlerinden birisi. Çok iyi insan yetişiyor üniversitelerde ama maalesef biz beyin göçü veriyoruz. Üniversiteden mezun olan bu başarılı gençlerimizi Kırşehir'e geri getiremiyoruz. Bunun önüne geçilecek projeleri de artık hayata geçirmemiz lazım." dedi.

                        Belediye başkanı olmasıyla birlikte Kırşehir'de kentleşmenin, park ve bahçelerin, ulaşım zorluğunun, park sorununun önündeki engelleri kaldıracakların söyleyen Ekicioğlu "Kırşehirliler mutlu değilse biz de mutlu değiliz!" dedi.

            Kırşehir'de yapılacak olan her işe Kırşehir'de yaşayanların karar vereceğini söyleyen Ekicioğlu meslek odalarıyla, STK'larla, üniversite ile, sendika ve derneklerle, kadınlarla, gençlerle, emekçilerle, emeklilerle; toplumun tüm kesimleriyle çağdaş ve modern bir Kırşehir için hep birlikte çalışacaklarının sözünü verdi.

Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehirliler, Mutlu, Değilse, Biz, de, Değiliz,
Yorumlar
Haber Yazılımı