Haber Detayı
03 Temmuz 2016 - Pazar 11:31 ABONE OL Google News
 
Kırşehir Trafik Ekipleri Denetim İçin D206 Karayolunda !
DİĞER Haberi
Kırşehir Trafik Ekipleri Denetim İçin D206 Karayolunda !

Ramazan Bayramı öncesinde Kırşehir Emniyeti Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, D260 Karayolu üzerinde sürücülere kontrollü geçiş uyarısında bulunuyor.

Kazaların önlenmesi ve bayram tatilinin karayolunda kontrollü sağlanması için broşürde dağıtan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, sürücülerden 3 saatlik mesafe ile istirahat etmeleri yönünde uyarılarda bulunuyor.

Bayram tatili sonuna kadar Ankara istikametinden Kayseri istikametine giden yolcu yoğunluğunun yaşandığı D260 karayolu üzerinde yapılan uyarı çalışmalarına Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünden 3 sabit, 1 devriye, 1 radar olmak üzere toplamda 5 polis ekibi katılıyor.

Sürücüler karayolu üzerinde: dikkat dağınıklığı, emniyet kemeri, yorgunluk, aşırı sürat ve hava sıcaklıkları noktasında bilgilendiriliyor. Karayolu üzerinde yapılan uygulamaları bayram öncesinde olumlu bulduklarını anlatan sürücüler ise polisin çalışmalarını doğru bulduklarını söyledi.

Karayolu üzerinde seyir halinde bulunan ve polisin çalışmalarını değerlendiren sürücüler, “Uygulamalar çok güzel, sürekli çevirmeler var. Bu yıl yapılan uygulamalar ramazan ayı nedeni ile çok faydalı uyarıları dikkate alarak sevdiklerimizin yanına ulaşacağız.”dediler. Hız sınırının aşılmaması için yapılan radar uygulamalarına takılan sürücüler ise bir sonraki uygulama alanında polis tarafından durdurularak aşırı hız yapmamaları konusunda bekletiliyor.
Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir, Trafik, Ekipleri, Denetim, İçin, D206, Karayolunda, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı