Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 12:21 ABONE OL Google News
 
Kırşehir Merkez Muhtarlarından Selahattin Ekicioğlu'na Ziyaret
Kırşehir merkez mahalle muhtarları 19 Ekim 2021 Muhtarlar Günü nedeniyle Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret ettiler.
SİYASET Haberi
Kırşehir Merkez Muhtarlarından Selahattin Ekicioğlu'na Ziyaret

19 Mart Muhtarlar Günü nedeniyle Ahi Evran Mahallesi Muhtarı Kadir Şenyüz, Âşıkpaşa Mahallesi Muhtarı İsmet Kurutluoğlu, Bağbaşı Mahallesi Muhtarı Dursun Şahbaz, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Dursun Yılmaz, Çukurçayır Mahallesi Muhtarı İbrahim Yıldırım, Gölhisar Mahallesi Muhtarı Adem Günen, Kayabaşı Mahallesi Muhtarı Musa Çoban, Kındam Mahallesi Muhtarı Barış Gökçınar, Kuşdilli Mahallesi Muhtarı İlhami Öztürk, Medrese Mahallesi Muhtarı Ömer Köksal, Nasuhdede Mahallesi Muhtarı Ahmet Mamak ve Yenice Mahallesi Muhtarı Levent Çalışır, Belediye Başkan Yardımcımız Tuncay Polat ve Muhtarlıklar Müdürümüz Ercan Uzun eşliğinde Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret ettiler.

 

 Ekicioğlu, “Muhtarlıklarımız kent yaşamında kent vizyonunun ve hemşerilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmeye çalışan bir yapı olması bağlamında bizim de Kırşehir Belediyesi olarak çok önemsediğimiz ve birlikte çalıştığımız bir kurumdur. Muhtarlarımız ve Muhtarlık Kurumu olmadan bir kentin yönetim ayağı her zaman eksik kalacaktır.

 

19 Mart Muhtarlar Günü nedeniyle ziyaretimize gelerek görüş ve önerilerini aktaran tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyor ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,selahattin ekicioğluümuhtarlar
Yorumlar
Haber Yazılımı