Haber Detayı
07 Nisan 2018 - Cumartesi 20:00 ABONE OL Google News
 
Kırşehir Kamuoyu Olarak Açıklama Bekliyoruz ; Ne İdüğü Belirsiz Bu Şirket Kim ?
DİĞER Haberi
Kırşehir Kamuoyu Olarak Açıklama Bekliyoruz ; Ne İdüğü Belirsiz Bu Şirket Kim ?

Kırşehir Şeker Fabrikası satıldı. Hem de yangından mal kaçırır gibi paşa paşa satıldı. Daha durun yanlış ekonomi politikalarıyla bu dış ticaret açığı, cari açık devam ettiği sürece fabrikaların ardından tarım arazileri ormanlar bile satılacak. Yerli ve Milli sloganı atarak dışa bağımlı ekonomi ve üretime devam ettiğimiz sürece daha neler satılacak neler ! Buradan bas bas bağırıyoruz ; ithalata dayalı üretim devam ettiği sürece Türkiye bu bataklığa sürünmeye devam edecek. Biz dışa bağımlı üretimden kurtulalım derken tarımımız hayvancılığımız bile dışa bağımlı hale geldi. Sonuç ; daha çok borç , daha çok dış ticaret ve cari açık , daha çok özelleştirme. Bu işin sonu çok aydınlık görünmüyor.Allah sonumuzu hayır getire ! Gelelim ihaleye ...

2013 yılında kurulmuş bir firma adı Tutgu Gıda  Turizm San. Tic Ltd. Şti. Şirketin müdürünün ismi İsmail Doğan  ! Muhtemelen sahibi de aynı kişi ! Şirketin kuruluş sermayesi sadece 300 bin Türk Lirası... Yani 330 milyon Türk Lirası vererek Kırşehir Şeker Fabrikasını satın alan şirketin kuruluş sermayesi sadece 300 bin Türk Lirası .... Yaklaşık 5 yıl önce kurulan bu şirketin herhangi bir ticari faaliyeti bulunmuyor. Şirkete dair ticaret sicil gazetesinden başka hiç bir eser yok ! Sanki 2013'te kurulmuş ve şeker fabrikasının satışa çıkacağı günü beklemiş gibi ! Büyük ihtimal paravan ve karanlık bir şirket ! Kuruluş sermayesi dahi 300 bin Türk Lirası olan bir şirket koskoca fabrikanın ihalesine nasıl girebiliyor. Bu şirketin arkasında kimler var. Hangi siyasi güce ve maddiyata dayanarak Kırşehir Şeker Fabrikasına talip olabiliyor. Şirketin sahibi , dayısı , ağa babası her kimse çıkıp kamuoyuna açıklamada bulunsun. Ya da bu komediye bir son verilsin. Kimse Kırşehir'in ve Türkiye'nin kaderiyle oynayamaz ! YAZIKLAR OLSUN SİZLERE ! Dün bir haber yayınlamıştık. Kırşehir Mucur Yolu kenarına kafasına çekiçle vurularak atılan Atatürk Büstü !

Bunu her zaman söyledim. Umarım insanlar Atatürk'ün değerini 15 Temmuz'dan sonra daha iyi anlamıştır dedim. Ama FETÖ gibi örgütleri türeten zihniyetler yine Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusuna hakaret etmekten geri durmuyorlar. Hani Filistin'de katliam yaptığınız İsrail ve Amerika'nın orta doğu'da yürüttüğü BOP projesinin en büyük mimarı ve finansörü Rockfeller ne diyor ; ''Atatürk yüzünden projelerimizi 100 yıl ertelemek zorunda kaldık'' Yani sizin o bağırıp çağırdığınız protesto ettiğiniz küfür ettiğiniz İsrail'in yoluna taşı koyan adamdır Atatürk ! Yazıklar olsun sizin gibi zihniyetlere ! Yazıklar olsun sizin gibi provokatörlere ! Türkiye'de bu zihniyetler olduğu sürece ne FETÖ biter ne BOP projeleri. Atatürk Büstüne put benzetmesi yapanlara da sesleniyorum ; Mesele Atatürk Büstü değildir asıl mesele sizin içinizde yaşattığınız ''Atatürk Nefretidir.'' Mustafa Kemal Atatürk sizin sadece protesto edebildiğiniz emperyalistlere projelerini 100 yıl ertelettiren adamdır. O kadar aciz ve zavallısınız ki ancak onun hatıralarına saldırarak tatmin olabiliyorsunuz. Size ve zihniyetinize yazıklar olsun !  
Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir, Kamuoyu, Olarak, Açıklama, Bekliyoruz, ;, Ne, İdüğü, Belirsiz, Bu, Şirket, Kim, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı