Haber Detayı
07 Haziran 2020 - Pazar 19:51 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'i Ulusal Gündeme ve Dünyaya Taşıyoruz
Yaklaşık 4 yıl önce kurulan Kırşehir Haber Türk yayın portalı büyüdü ve bir çığ haline dönüştü.
TEKNOLOJİ Haberi
Kırşehir'i Ulusal Gündeme ve Dünyaya Taşıyoruz

2016 yılında yayın hayatına başlayan ve kirsehirhaberturk.com web sitesiyle Kırşehir'de ve ulusal gündem haberlerle takipçilerinin büyük beğenisini alan Kırşehir Haber Türk , bilişim alanındaki gelişmeleri de takip ederek aylık 10 milyonun üzerinde erişim sağlıyor.Günlük 200 bin tekil ziyaretçiye ulaşan portal yine günlük 350 binin üzerinde trafiği ile ulusal haber siteleriyle boy ölçüşüyor.

 

 

ANKARA  1 , İSTANBUL 2 , KIRŞEHİR 3. SIRADA

 

Kırşehir Haber Türk'e günlük erişim sağlayan illere bakıldığında ise internet yayıncılığının gücü bir kez daha gözler önüne seriliyor.Kırşehir Haber Türk'e en çok erişim sağlayan il Ankara olurken , 2. sırada İstanbul , 3. sırada ise Kırşehir geliyor.Kırşehir'i İzmir Adana , Kayseri ve Antalya takip ediyor.

 

 

DÜNYADA TÜRKİYE'DEN SONRA ALMANYA

 

Kırşehir Haber Türk sadece Türkiye'de değil yurt dışında da çok sayıda takipçisine ulaşıyor.Türkiye'den sonra siteye en çok giriş yapan ülke ise Almanya olarak göze çarpıyor.Almanya'nın ardından ise Amerika ve Hollanda geliyor.

 

 

GOOGLE İLE İŞBİRLİĞİ İLE KIRŞEHİR GÜNDEMİ ULUSAL GÜNDEME VE DÜNYAYA TAŞINIYOR

 

Kırşehir Haber Türk sadece sosyal medya üzerinden değil Google ile iş birliğine giderek haberlerini birçok ulusal haber sitesinin bulunduğu platformlarda paylaşma imkanı sunuyor.Çok sayıda kullanıcı sadece Kırşehir değil ulusal haberleri de artık Kırşehir Haber Türk'ten okuyor.

Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir'i, Ulusal, Gündeme, ve, Dünyaya, Taşıyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı