Haber Detayı
24 Haziran 2016 - Cuma 10:55 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'e Hakkari'den Kara Haber
DİĞER Haberi
Kırşehir'e Hakkari'den Kara Haber

Kırşehir, yine acı bir haberle daha uyandı, Hainler mübarek Ramazan ayında yine boş durmadı.Hakkari Çukurca'da meydana gelen patlamada şehit olan 4 askerden birisi de 24 yaşındaki Boztepeli  Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek.

  Hakkari Çukurca'da sabah saatlerinde meydana gelen patlamada 4 asker şehit oldu.Şehit askerlerden Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek Kırşehir'in Boztepe ilçesinden.

  Hakkari’de şehit düşen Kıdemli Astsubay Mustafa Gevrek’in acı haberi Ahi Evran Mahallesi’ndeki baba ocağına ulaştı. İki ay sonra evleneceği bilinen Şehit Kıdemli Astsubay Mustafa Gevrek’in evine Türk bayrağı asıldı.

Genel Kurmay'dan yapılan açıklama şöyle.

 Hakkâri Çukurca karayolunun emniyetini alan unsurlarımızın bulundukları bölgede, el yapımı patlayıcıların patlaması sonucu dört kahraman silah arkadaşımız saat 07.15’te şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu alçakça saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir'e, Hakkari'den, Kara, Haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı