Haber Detayı
09 Ocak 2021 - Cumartesi 03:47 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'e Dezenfekten Bağışlayan Firmaya Ekicioğlu'dan Teşekkür
Kırşehir'e tonlarca dezenfekten bağışında bulunan Eren Çelik'e Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
SAĞLIK Haberi
Kırşehir'e Dezenfekten Bağışlayan Firmaya Ekicioğlu'dan Teşekkür

Ankara'da faaliyet gösteren  Sefox firmasının sahibi Eren Çelik pandemi nedeniyle memleketi Kırşehir'e tonlarca dezenfekten ve ağaç fidanı bağışladı.Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ise Çelik'e bu duyarlılığından ötürü teşekkür plaketi takdim etti.Sosyal medya hesabından paylaşımda bulundan Ekicioğlu , '' Belediyemiz'e dezenfektan ile çeşitli ağaç fidanları ve aynı zamanda İzmir depreminin ardından depremzede vatandaşlarımıza dezenfektan bağışlayan hayırsever iş insanı hemşehrimiz Eren Çelik'e ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. '' ifadelerini kullandı.

 

 

''YAPTIĞIMIZ VE YAPACAĞIMIZ HERŞEY İÇİN''

 

Sefox kimyanın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise , ''Kırşehir Belediye Başkanı Sn. Selahattin Ekicioğlu, memleketimize yaptığımız ve yapacağımız her şey için firmamız Sefa Kimya'ya plaket takdim etmiştir. Kendisine ve Kırşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz.'' denildi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, kırşehir belediyesi, sefox, eren çelik, selahattin ekicioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı