Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 12:20 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'den Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak
Hacıbektaş'ta faaliyet gösteren Fides Tekstil Fabrikası Avrupa'dan gelen talebe cevap verebilmek için Kırşehir'den çok sayıda personel talep etti.
EKONOMİ Haberi
Kırşehir'den Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs aynı zamanda ekonomi ve dünya piyasalarını da büyük oranda etkiledi.Daha önce ucuz maliyetler nedeniyle Çin'den ithalat yapan Avrupa ülkeleri yavaş yavaş Türkiye pazarına yönelmeye başladı.Avrupa'dan gelen yoğun talebin en çok olduğu sektörlerden birisi de Hacıbektaş İlçesinde faaliyet gösteren Fideks Tekstil.Fabrika Avrupa'dan gelen yoğun talebi karşılamak için Kırşehir ve Mucur'dan çok sayıda kişiyi istihdam etmek istiyor.

 

 

KIRŞEHİR MERKEZ VE MUCUR İLE BÜYÜMEK İSTİYORUZ

 

8 yıldır faaliyet gösterdiklerini ve Avrupa'dan yoğun bir siparil aldıklarını belirten Fideks Tekstil yetkilis Ahmet Deniz, ''İhracat ülkemiz ve bölgemizin gelişmesi için çok önemli biz de bu nedenle Kırşehir ve Mucur ile büyümeyi tercih ediyoruz.İl ve ilçenizdeki tekstil fabrikalarında yaşamış olduğunuz olumsuzlukları bizim fabrikamızda yaşamayacağınızı taahhüt ederiz.Geçtiğimiz tarih de görüşmüş olduğumuz il ve ilçe yetkililerinden: Kırşehir belediye başkanı Sn. Selahattin Ekicioğlu, İşkur il müdürü Sn. Metin Ülgen Kaya, Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Sn. Mustafa Yılmaz, Mucur belediye başkanı Sn. Atılgan Yılmaz ve yetkililerimizin göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.'' dedi.

 

 

VASIFLI VE VASIFSIZ BAY BAYAN ELEMAN ALINACAK

 

Ahmet Deniz , Fideks Tesktil Fabrikasına 18/40 yaş aralığında BAY/BAYAN Vasıflı ve 18/28 yaş aralığı BAYAN Vasıfsız personeller alınacağını , başvuruların bizzat kendilerine ve Kırşehir İşkur İl Müdürlüğüne yapılabileceğini belirtti.SGK Prim+ Servis+ Yemeğin kendilerine ait olduğunun altını çizen Deniz ,  01.07.2020 Çarşamba günü saat 10:00 da Kırşehir İşkur İl Müdürlüğünde sözlü mülakat yapacaklarını açıkladı.

İŞ BAŞVURUSU İÇİN TELEFON NUMARASI : Tel: 0384 453 5100

ADRES : 

Fides tekstil LTD.ŞTİ.

Savat mah.dedebağ sok.no:79 Nevşehir/Hacıbektaş

Kaynak: Editör: Ömer Duran ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir'den, Çok, Sayıda, Personel, Alımı, Yapılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı