Haber Detayı
17 Mart 2019 - Pazar 16:41 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de Yeni Bir Lezzet Durağı Açıldı
DİĞER Haberi
Kırşehir'de Yeni Bir Lezzet Durağı Açıldı

Kırşehir'de ev ve yöresel yemek olarak hizmet verecek olan olan Etap Restaurant'ın açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay , Kırşehir Belediye Başkan Adayları Selahattin Ekicioğlu ile Onur Köksal , MHP İl Başkanı Arif Kılıç , Kırşehir TSO Başkanı Mustafa Yılmaz ve çok sayıda davetli katıldı.

Yurt dışından Kırşehir'e dönen Halil ve Sevinç Çelik çiftinin açtığı Etap Rastaurant'da yöresel yemeklerle birlikte , otantik tandırda gözleme hizmeti de veriliyor.

Çocuklu ailelerin rahat yemek yiyebilmeleri için alt katının tamamen oyun parkına çevrildiği mekanda aynı zamanda çocuklar için bakıcı da bulunuyor.Böylece aileler üst katta bulunan aile salonunda yemek yerken çocukları da eğlenceli vakit geçirebiliyor.

Yemeklerde kullanılan malzemelerin birçoğunun köylerinde üretildiğini belirten Halil Çelik , ''Açılışımıza katılan değerli büyüklerimize ve ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Çoğu kendi ürünümüzle Kırşehirlilere ev yemeklerimizle farklı bir hizmet vermeyi amaçladık.Vereceğimiz hizmetle siz Kırşehirlileri memnun edeceğimizden eminiz.Tüm Kırşehirlileri restaurantımıza bekliyoruz.'' açıklamasında bulundu.

Etap Restaurant , Yenice Mahallesinde 183. sokakta ve Yenice Aile Sağlığı merkezinde yer alıyor.

Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir'de, Yeni, Bir, Lezzet, Durağı, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı