Haber Detayı
01 Temmuz 2022 - Cuma 12:18 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de Yaşlı Hizmet Merkezinin Açılışı Gerçekleştirildi
Kırşehir Belediyesi tarafından Nene Hatun Konağı'nda Yaşlı Hizmet Merkezi faaliyete geçirildi.
GÜNDEM Haberi
Kırşehir'de Yaşlı Hizmet Merkezinin Açılışı Gerçekleştirildi

30 Haziran perşembe günü saat 14:00'da gerçekleşen açılışa katılan  Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi :

“Hatırlanacağı üzere daha önce faaliyete geçirdiğimiz Kervansaray Engelsiz Yaşam Merkezi ile ilimizde ihtiyaç duyulan bir alanda hemşehrilerimize hizmet vermeye başlamıştık.

 

 

 Biz Kırşehir Belediyesi olarak, yaşamın her alanında halkımızla birlikte olmak ve onlara hizmet verecek projelerin hayata geçirilmesi için tüm ekiplerimizle birlikte çalışıyoruz.

 

 

Bahçelievler Nene Hatun Konağı’nda gerçekleştirdiğimiz Yaşlı Hizmet Merkezi ile de yine ihtiyaç duyulan bir sosyal projemizi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Nene Hatun Konağı’nda ihtiyaç duyulan yeni bir projeyi hayata geçirerek Yaşlı Hizmet Merkezi haline getirdik.

 

 

Yaşlı Hizmet Merkezi’nde hizmet almayı düşünen hemşehrilerimiz için de tüm mahalle muhtarlarımızla iletişime geçerek yapacak olduğumuz hizmeti anlattık ve başvuru çağrılarında bulunduk.

 

 

Yaşlı Hizmet Merkezimizde hizmet almak isteyen büyüklerimiz gündüz vakitlerinde çeşitli sosyal kültürel faaliyetlerde bulunabilecekler. Hizmet almak isteyen büyüklerimiz kendileri merkezimize gelebilecekleri gibi, kimsesi olmayanlar da yine Belediye Ekiplerimiz tarafından ulaşım kolaylığı sağlanarak hizmetlerimizden faydalanabilecekler.

 

 

İlimizin tüm katmanlarının sosyal kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bu ve buna benzer projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz.Yaşlı Hizmet Merkezimizin tüm Kırşehir’imize hayırlı olmasını diliyorum.”

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,yaşlı hizmet merkezi
Yorumlar
Haber Yazılımı