Haber Detayı
22 Aralık 2021 - Çarşamba 12:57 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de Pek Çok Bölgede 8 Saatlik Planlı Kesinti Yapılacak
Kırşehir'de elektrik dağıtım hizmeti veren MEDAŞ, çok sayıda bölgede elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.
RESMİ İLAN Haberi
Kırşehir'de Pek Çok Bölgede 8 Saatlik Planlı Kesinti Yapılacak

Kırşehir Valiliği aracılığıyla yapılan duyuruda ,'' Kırşehir İşletmesi sorumluluk alanı içerisinde yer alan aşağıda bilgileri belirtilen bölgelerde yapılacak çalışmalar nedeniyle programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Çalışmaların programlanan süreden erken tamamlanması halinde kesinti bitiş saatinden önce elektrik verilebilecektir. Bilgilerinizi ve gereğini arz/rica ederiz.'' denildi.

24 Aralık tarihinde Boztepe İlçesi'nde, 25 Aralık tarihinde Mucur'da, 26 Aralık tarihinde Kırşehir Merkez ve Mucur İlçesi'nde, 27 Aralık tarihinde ise Boztepe İlçesi'nde saat 09:00 ve 17:00 saatleri arasında 8 saatlik kesinti yapılacağı bildirildi.

 

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK İLÇE VE MAHALLELER İLE İLGİLİ DETAYLAR

 

MEDAŞ AYRICA KESİNTİ İLE İLGİLİ ŞU UYARILARDA BULUNDU :

 1. Elektrikle çalışan cihazlarınızın devreden çıkartılması.

2. Yapılacak çalışmaların, belirtilen saatten önce bitmesi halinde, çalışma bitiminden hemen sonra enerji verilebileceği,

3. Jeneratör kullanan müşterilerimizin ve Elektrik Dağıtım şebekesi aracılığı ile satış yapan Elektrik enerjisi üreticilerinin kesinti süresi boyunca İş kazalarına mahal verilmemesi adına Dağıtım Şebekesi Anahtarlama elemanlarının açık olduğunu mutlaka kontrol etmeleri,

4. Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 Müşteri Hizmetleri Merkezimizden ve internet adresinden faydalanabilineceği hususlarını dikkatinize sunarız.

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,medaş,kesinti
Yorumlar
Haber Yazılımı