Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 10:41 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de ki Öğrencilerin Dikkatine !
Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir'de bulunan tüm öğrencilere bilgisayar laboratuvarlarını açtı.
EĞİTİM Haberi
Kırşehir'de ki Öğrencilerin Dikkatine !

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nden yapılan açıklamada , eğitimlerini uzaktan sağlayan öğrencilerin bilgisayar ihtiyacı ve internet sıkıntısını en aza indirmek amacıyla bilgisayar laboratuvalarının Kırşehir'de bulunan tüm öğrencilere açıldığı bildirildi.

 

Açıklamada şu ifadelere yer verildi,  ''Öğrenciler, Merkez Yerleşke (Bağbaşı) Fen Edebiyat Fakültemizde bulunan bilgisayar laboratuvarlarını rezervasyon.ahievran.edu.tr adresinden kayıt oluşturarak hafta içi 09:00 ile 17.00 saatleri arasında kullanabilecekler.'' denildi.

 

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin öğrenci odaklı çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini ve öğrencilerinin her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını dile getirdi. Öğrencilerin bu sistem sayesinde hem ödevlerini, hem çalışmalarını hem de sınavlarını kolay bir şekilde yapabileceklerini anlatan Rektör Karakaya, ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde eğitim camiası olarak üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalıştıklarını vurguladı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, ahi evran üniversitesi, kırşehir haber
Yorumlar
Haber Yazılımı