Haber Detayı
26 Kasım 2016 - Cumartesi 16:31 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de İlk Kez, ''Buharla'' Araç Yıkama
DİĞER Haberi
Kırşehir'de İlk Kez, ''Buharla'' Araç Yıkama

Kırşehirli girişimciler Fatih Başer ve Recep Gülcü, araç yıkamalarında meydana gelen dezenfarmosyonların önüne geçebilmek için, buharlı araç yıkama merkezi kurdular.

Araç iç, dış ve motor temizliğinin de yapılabildiği yıkama merkezinde, herhangi bir kimyasal malzeme kullanılmazken buharlı basınç teknolojisiyle normal yıkamalar sonucu araç boyasının aşınması ve zamanla solması gibi problemlerin önüne geçilecek.Yıkama sonrası araç yüzeyinde herhangi bir ıslaklık kalmıyor.Basınçlı buhar sayesinde araç üzerindeki çamur sökülerek değil, çözülerek temizleniyor.

Motor içi temizliği için en uygun yöntem olan basınçlı buhar teknolojisi, araç içi temizlik ve hijyeninde de en iyi sonucu veriyor.Basınçlı buhar ile araç içi bakteri ve mikroplardan arındırılıyor bunu yanında herhangi bir ıslaklık olmadan araç içi temizlik de sağlanıyor.

Süel Sigorta'nın sahibi Fatih Başer,Yeni Sanayi yolu üzerinde kurdukları, Araç bakım ve ekspertizlik hizmetinin de verileceği Aydost Computest merkezine tüm Kırşehirlileri beklediklerini belirtti.
Kaynak: Editör: ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir'de, İlk, Kez,, ''Buharla'', Araç, Yıkama,
Yorumlar
Haber Yazılımı