Haber Detayı
23 Eylül 2022 - Cuma 00:01 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de Filme Konu Olacak Faili Meçhul Cinayet
Kırşehir'de filmlere konu olacak bir cinayet hikayesi 16 yıl sonra Jandarma Suç Araştırma Timi tarafından açığa çıkarılarak failler tespit edildi.
ASAYİŞ Haberi
Kırşehir'de Filme Konu Olacak Faili Meçhul Cinayet

Kırşehir'de faili meçhul cinayetleri çözmek üzere oluşturulan Jandarma Suç Araştırma Timi, faili meçhul bir cinayeti daha açıklığa kavuşturdu.

''JANDARMA SUÇ ARAŞTIRMA TİMİ ÇOCUK FELCİNDEN YOLA ÇIKTI''

Alınan bilgiye göre Çiçekdağı'na bağlı Harmanpınar Köyü mevkiinde sonradan bir erkek şahsa ait olduğu belirlenen kemikler bulundu.2008 yılında bulunan ceset üzerinde yapılan incelemede şahsın, küçük yaşlarda çocuk felci geçirdiği tespit edildi ve rapora işlendi.Buradan yola çıkan ekipler, daha önce çocuk felci geçiren kişilerin listesini çıkardı ve C.F isimli kişinin 2006 yılından beri kayıp olduğunu belirledi.

 

 

''ALACAK VERECEK MESELESİNDEN DOLAYI ARKADAŞLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ''

DNA karşılaştırması ile yapılan incelemede 2008 yılında bulunan kemiklerin 2006 yılında kaybolan C.F'ye ait olduğu tespit edildi.Bunun üzerine tekrar incelenen dosya sonucu C.F'nin alacak verecek meselesinden dolayı arkadaşlar A.A ve M.T tarafından öldürüldüğü belirlendi.Zanlılardan M.T'nin 2011 yılında vefat ettiği ortaya çıkarken diğer zanlı Ankara'nın Sincan İlçesi'nde yakalandı.

 

 

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Sorgusu yapılan A.A hakkında yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir'de, Filme, Konu, Olacak, Faili, Meçhul, Cinayet,
Yorumlar
Haber Yazılımı