Haber Detayı
11 Ocak 2022 - Salı 14:13 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de Çok Sayıda Bölgede Planlı Elektrik Kesintisi
MEDAŞ, Kırşehir Valiliği aracılığı ile yaptığı açıklamada, bakım nedeniyle belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.
YAŞAM Haberi
Kırşehir'de Çok Sayıda Bölgede Planlı Elektrik Kesintisi

MEDAŞ tarafından devam ettirilen elektrik ağını yer altına alma çalışmaları kapsamında bakım çalışmaları sürdürülen Kırşehir'de sık sık elektrik kesintileri yaşanıyor.Kırşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada 12-15 Ocak tarihleri araasında birçok bölgede kesinti yapılacağı duyuruldu.İşte kesinti yapılacak bölgeler :

 

MEDAŞ AYRICA KESİNTİ İLE İLGİLİ ŞU UYARILARDA BULUNDU :

1. Elektrikle çalışan cihazlarınızın devreden çıkartılması.

2. Yapılacak çalışmaların, belirtilen saatten önce bitmesi halinde, çalışma bitiminden hemen sonra enerji verilebileceği,

3. Jeneratör kullanan müşterilerimizin ve Elektrik Dağıtım şebekesi aracılığı ile satış yapan Elektrik enerjisi üreticilerinin kesinti süresi boyunca İş kazalarına mahal verilmemesi adına Dağıtım Şebekesi Anahtarlama elemanlarının açık olduğunu mutlaka kontrol etmeleri,

4. Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 Müşteri Hizmetleri Merkezimizden ve internet adresinden faydalanabilineceği hususlarını dikkatinize sunarız.

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,medaş,elektrik kesintisi
Yorumlar
Haber Yazılımı