Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 14:08 ABONE OL Google News
 
Kırşehir'de 14 Yaş Altı Çocuklar Sokağa Çıkma İzninin Tadını Doyasıya Çıkardı
Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 14 yaş altı çocuklar verilen sokağa çıkma izninin tadını çıkardılar.
ÇOCUK Haberi
Kırşehir'de 14 Yaş Altı Çocuklar Sokağa Çıkma İzninin Tadını Doyasıya Çıkardı

 

 

Kırşehir'in en uğrak noktalarından olan Kent Park bugün cıvıl cıvıldı.Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 0-14 yaş arasındaki çocuklara bugün 11:00 ve 15:00 arası sokağa çıkma izni verildi.Güneşli havayı da fırsat bilen çocuklar bisiklet sürerek ve aileleri ile gezintiye çıkarak iznin tadını çıkardı.

BİZ DE BUGÜNÜ BEKLİYORDUK

İzin kararına en az çocuklar kadar sevinenlerden birisi de aileleri idi.Çocuklarının evde oturmaktan sıkıldığını belirten aileler, '' Biz de dört gözle bugünü bekliyorduk.Özellikle apartmanda oturanlar için gerçekten zor bir durum.Evde durmaktan patlar hale geldiler.Özellikle havaların güneşli olduğu böyle bir günde izin çıkması bizi çok mutlu etti.

OTUR OTUR EVDE PATLADIK

Evde oturmaktan sıkıldıklarını açıklayan çocuklar ise , ''Bugün dışarı çıkmamız iyi oldu, otur otur patladık.Kaykay ve bisiklet sürmeyi çok özledik, vaktimizi de bu şekilde değerlendireceğiz.'' dediler.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir'de, 14, Yaş, Altı, Çocuklar, Sokağa, Çıkma, İzninin, Tadını, Doyasıya, Çıkardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı