Haber Detayı
16 Kasım 2022 - Çarşamba 11:47 ABONE OL Google News
 
Kırşehir Belediyesi Vezneleri O Tarihlerde Açık Olacak
Emlak vergisi 2. taksit ödemelerinin 30 Kasım'da sona ereceği bildirilerek 26 kasım cumartesi ve 27 kasım pazar günü Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği veznelerinin açık olacağı duyuruldu.
RESMİ İLAN Haberi
Kırşehir Belediyesi Vezneleri O Tarihlerde Açık Olacak

Bina, arazi ve arsalar için tahsil edilen ve servete dayalı olarak tahsil edilen Emlak Vergisinin ikinci taksit ödemesi 30 Kasım 2022 tarihinde sona erecek. 

 

Birinci taksit ödeme süresi Mart, Nisan ve Mayıs aylarında; ikinci taksit ödeme süresi ise Kasım ayında yapılıyor. Ödemenin son günü 30 Kasım 2022 Çarşamba günü mesai bitimine kadar devem edecek. Bu süre zarfında 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günü de Belediye vezneleri açık olacak ve vatandaşlar veznelerde ödemelerini yapabilecekler. 

 

Vatandaşların Emlak vergilerini Belediye veznelerimizin dışında ayrıca Türkiye Halk Bankası ve PTT Şubesine müracaat etmeleri halinde de ödeyebiliyor.

 

Vatandaşlar ayrıca, Kırşehir  Belediyesi internet sitesinden (https://www.kirsehir.bel.tr/) girilmesi sureti ile site ana sayfasındaki Online İşlemler bölümünden, alınacak bir şifreden sonra belediyeye olan emlak vergisi ve diğer borçların tamamını ödeyebilecekler. 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Kırşehir, Belediyesi, Vezneleri, O, Tarihlerde, Açık, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı