Haber Detayı
28 Ekim 2021 - Perşembe 10:48 ABONE OL Google News
 
Kırşehir Belediyesi'nden Cumhuriyet Bayramı Konseri
29 Ekim 2021 Cuma günü saat 20:00’de “Cumhuriyet Hepimizin, Konser Hepimizin” sloganıyla ücretsiz düzenlenen konserlerde Mary Jane sahne alacak
SANAT Haberi
Kırşehir Belediyesi'nden Cumhuriyet Bayramı Konseri

Kırşehir Belediyesi tarafından organize edilen Cumhuriyet Bayramı Konserine tüm Kırşehirlileri ve Üniversite Öğrencilerini davet eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Gençlerimiz konserlere çok rağbet gösteriyor. Her zaman olduğu gibi Cumhuriyet Bayramı’nda Kırşehir Belediyesi bando takımımız il içinde Cumhuriyet Marşlarımız eşliğinde bayrak dağıtımı gerçekleştirecek.

Konser programı kapsamında Mary Jane, 29 Ekim Cuma günü saat 20.00’de Cacabey Meydanı’nda sevenleriyle buluşacak.

 Program kapsamında yine Kırşehir Belediyesi tarafından 2. Uluslararası Judo Turnuvası gerçekleştiriliyor. 29-30-31 Ekim 2021tarihlerimde gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet Kupası Judo Turnuvası Kındam Spor Salonu’nda 1000 yerli ve yabancı sporcunun katılımıyla 10:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Cumhuriyetimize gönül vermiş tüm hemşehrilerimi Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak olmaya davet ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız şimdiden hepimize kutlu olsun!” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir haber,marj jane
Yorumlar
Haber Yazılımı