Haber Detayı
28 Temmuz 2022 - Perşembe 12:43 ABONE OL Google News
 
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'ndan Çalışanlara ''Verimli Çalışın'' Uyarısı
Daha önce dokunulmamış bölgelerde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu çalışanlara, ''kamu araç ve gereçlerini ne kadar verimli ve düzgün şekilde kullanırsanız, ortaya çıkabilecek arıza ve israfı en alt düzeye indiririz.Oradan gelecek kaynakları da tekrar hizmete dönüştürürüz'' dedi.
GÜNDEM Haberi
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'ndan Çalışanlara ''Verimli Çalışın'' Uyarısı

Kırşehir'de yoğun şekilde devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde takip eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, geçen 3 yıl içerisinde her türlü engellemeler ve zorlamalara rağmen halkın desteği ile birçok projeyi hayata geçirdiklerini açıkladı.Göreve gelmeden önce ve geldikten sonra da Kırşehir'in daha modern ve yaşam kalitesinin daha yüksek bir şehir olması için tüm ekiplerle Kırşehirliler sürekli istişarede bulunarak çalışacaklarına söz verdiklerini  belirten Ekicioğlu, ekiplere de kamu malını doğru ve verimli şekilde kullanın uyarısında bulundu.

 

 

ÇALIŞANLARA DOĞRU VE VERİMLİ ÇALIŞIN UYARISI

Daha önce girilmedik sokak ve mahalle bırakmayacaklarını açıklayan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyererek çalışanlara verimli çalışmaları yönünde sık sık talimat veriyor.Başkan Ekicioğlu, '' kamunun malını doğru ve düzgün şekilde kullanırsanız hem zarar etmemiş oluruz hem de daha fazla hizmet vermiş oluruz'' diyerek personellerini uyarıyor.

 

 

KIRŞEHİR'DE YOĞUN ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, daha önce söz verdikleri gibi yaz ayının da başlamasıyla birlikte şehrin farklı noktalarında, yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarının hızlı ve kaliteli bir şekilde devam ettirdiklerini söyledi. Başkanımız Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti:

 

“Biz göreve geldiğimizde, Kırşehir’in daha yaşanılır ve daha modern bir şehir olması için tüm ekiplerimizle birlikte hemşehrilerimizle de sürekli istişarede bulunarak çalışacağımıza söz verdik. Geçen üç yıl içerisinde birçok projemizi hayata geçirdik ve her türlü engellemelere ve zorlamalara karşı da halkımızdan aldığımız destekle yeni projelere imza attık.Daha önce de söylediğimiz gibi son haftalarda projelerimiz dahilinde mahalle ve caddelerimizdeki yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarını hızlandırdık. Yapılan çalışmalarımızın gerek sosyal medya aracılığıyla gerekse de basınımız aracılığıyla halkımızla anında paylaştık, paylaşmaya da devam ediyoruz.

 

 

Biz Kırşehir Belediyesi olarak her zaman şeffaflıktan yana olduk ve bundan sonrası için de yapacağımız bütün çalışmalarımızda şeffaf olmayı sürdüreceğiz.Eski Buğday Pazarı civarındaki yol ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından, Yenice Mahallesi Kapıcı Camii Arkası 175 ve 176. Sokaklardaki asfalt hazırlık çalışması ile Âşıkpaşa Mahallesindeki (Cumartesi Pazaryeri altı) sert zemin çalışmasını başlattık. Bununla birlikte Pazar Yerinden Terme Hotel'e kadar; oradan da Dinekbağı Köprüsü'ne kadar uzanan alanda Hemzemin Otopark, Yol, Kaldırım ve Peyzaj çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.

 

 

Yine Nasuhdede Mahallesi İl Sağlık Müdürlüğü civarı yol çalışmalarımızı da başlatmış bulunuyoruz. Mahalle çalışmalarımız öncesinde ve devamında gerek mahalle muhtarlarımızla gerekse de mahallelilerimizle bilgi alış verişinde bulunarak çalışmalarımızla ilgili bilgi veriyoruz.Asfalt konusunda daha önceden de söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyor ve halkımızın hizmetine sunuyoruz. Çalışmalarımızı başlatmadan önce halkımızla da bilgi alış verişinde bulunarak onların istek, beklenti ve önerilerini dikkate alıyoruz.

 

 

Şehrimizde girilmemiş cadde ve tamamlanmamış yol bırakmayacağız dedik. Amacımız en kısa sürede kaliteli bir yol-kaldırım ağına şehrimizi kavuşturmaktır. Şu unutulmasın ki Kırşehir halkı her şeyin en iyisine layıktır. Bundan sonra da tüm gücümüzle söz verdiğimiz çalışmalarımızı tamamlamak için çalışacağız.”

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: selahattin ekicioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı