Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 21:21 ABONE OL Google News
 
Kılıçdaroğlu İçin Tüm Hazırlıklar Tamam
Kırşehir'de esnaf ve halk ile buluşacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için tüm hazırlıklar tamamlandı.Saat 15:00'te halk buluşması gerçekleştirecek Kılıçdaroğlu için çadır kuruldu.
SİYASET Haberi
Kılıçdaroğlu İçin Tüm Hazırlıklar Tamam

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 21 Ocak Perşembe günü Kırşehir'i ziyaret edecek.Saat 11:30'da Kırşehir Belediyesinde başkan Selahattin Ekicioğlu'yu ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu daha sonra saat 12:00'de Ahi Evran-ı Veli türbesinde dua edecek.Ardından  esnafları gezecek ve sıkıntılarını dinleyecek olan Kılıçdaroğlu , daha sonra esnaf buluşması için Ahi Evran Külliyesinin güney girişinde bulunan otoparkta kurulan çadırda halk buluşması gerçekleştirecek.

 

 

TÜM HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

Ahi Evran Küliyesi güney girişinde bulunan otopark alanında vatandaşlarla bir araya gelecek olan Kılıçdaroğlu için tüm hazırlıklar tamamlandı.Havanın soğuk olacağı hesap edilerek çadır içerisine soba ve ısıtıcılar yerleştirildi.Kırşehir Milletvekili Metin İlhan CHP Meclis İdare Amiri ve Burdur Milletvekili Mehmet Göker ile CHP İl Başkanı Baran Genç  Kemal Kılıçdaroğlu'nun halk buluşması için hazırlanan çadırı ve çalışmaları kontrol ettiler.

 

 

HALK BULUŞMALARINA İLK KIRŞEHİR'DEN BAŞLIYOR

Öte yandan Kırşehir'de yapılacak halk buluşması için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Neşet Ertaş Kültür Merkezinin önerildiği ancak kendisinin çadır konusunda karar kıldığı öğrenildi.Kemal Kılıçdaroğlu ayrıca tüm yurtta gerçekleştireceği halk buluşmalarını Kırşehir'den başlattığı öğrenildi.

Kılıçdaroğlu'nun Kırşehir'de  Halk Buluşması için Gerçekleştireceği Halk Buluşması İçin Çadır İçerisine Soba ve Isıtıcılar Yerleştirildi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, kırşehir haber, kemal kılıçdaroğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı