Haber Detayı
31 Ekim 2020 - Cumartesi 13:03 ABONE OL Google News
 
KGK Kırşehir Temsilciliğine Enderhan Öz Getirildi
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Temsilciliğine İhlas Haber Ajansı Muhabiri Enderhan Öz getirildi.
DİĞER Haberi
KGK Kırşehir Temsilciliğine Enderhan Öz Getirildi

Kırşehir’de, KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’in medya ile geçtiğimiz yıllarda bağlantılarını kuran Öz, 14 Ekim 2020 tarihi ile KGK Kırşehir temsilcisi olarak atandığını sosyal medya hesabından duyurdu. 

 

''GÖREV İSTENMEZ VERİLİR''

 

Kırşehir Haber Türk’e İHA muhabiri ve temsilci olarak konuşan Öz, “Görev istenmez verilir. Muhabir olarak daima şehrimizin  ulusal medyada tanıtımı ve haber akışı üzerine çalışmalar yapıyoruz. Yeni verilen görevimizde de asli görevimiz olan İhlas Haber Ajansı muhabirliğini ihmal etmeden kutuplaştırıcı değil kucaklayıcı anlayışla görevimizi yürüteceğiz.”dedi

 

''EĞİTİM PROGRAMLARI İLE MEDYA ÇALIŞANLARINA KATKI SUNULACAK''

 

Kırşehir medyası ve internet yayıncılarının da destekleri ile şehirde medya ve eğitim çalışmaları hazırlıkları yaptıklarını anlatan Öz, “Gazeteci, muhabir, foto muhabir , kameraman, yönetim kurulu başkanları büyüklerimiz ve küçüklerimiz herkesin katılımına açık çalışmalar yürüterek büyüklerimizin deneyimlerinden faydalanıp küçüklerimiz için de medya habercilik ve hukuk üzerine çalışma yaparak kişisel gelişimlerimize katkı sunmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, enderhan öz, kgk
Yorumlar
Haber Yazılımı