Haber Detayı
19 Ağustos 2021 - Perşembe 21:12 ABONE OL Google News
 
Karakılıç ve Yeşer Ailelerinin Mutlu Günü
Kırşehir'de uzun süre gazetecilik yapan ve Ankara'da mesleğine devam eden Erdem Yeşer, Merve Karakılıç ile dünya evine girdi.
YAŞAM Haberi
Karakılıç ve Yeşer Ailelerinin Mutlu Günü

Ankara'da gerçekleştirilen düğün törenine  Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Araz, Asaf Kayaoğlu, Kırşehir İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen, Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Belediye Başkanları Birliği Genel Sekreteri Halim Çakır, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Uzmanlar Federasyonu Başkanı Arif Saylam ile çok sayıda davetli katılım sağladı.

 

 

Törene yoğun programından dolayı katılamayan Belediye başkanı Selahattin Ekicioğlu ise gönderdiği mesajla çifte tebriklerini iletti. Çiftin nikâhını Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin kıydı. Nikâh şahitliğini Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Fatih Ünal, Yakup Kılıçkaya ve Kübra Kaya yaptı.

 

 

Çiftler, salondaki misafirlerin masalarını tek tek ziyaret ederek katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti. Düğün töreni takı merasimi ve misafirlerle birlikte çektirilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

 

Kırşehir Haber Türk olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: erdem yeşer, merve karakılıç
Yorumlar
Haber Yazılımı